امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۷:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67884
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حالیکه براساس مصوبه هیات وزیران در سال 92 دو سبد کالا در بهمن ماه و ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حالیکه براساس مصوبه هیات وزیران در سال 92 دو سبد کالا در بهمن ماه و اسفندماه توزیع شود اما در حال حاضر تنها یک سبد کالا توزیع شده است و فعلاً هیچ اطلاعی از توزیع سبد دوم کالایی در دست نیست.

پیش از این برخی مسئولین وزارت صنعت اعلام کرده بودند که کل بودجه 1500 میلیارد تومانی سبد کالا در دور اول به پایان رسیده است و برای توزیع سبد دوم نیازمند مصوبه جدید دولت هستیم.

به نظر می‌رسد دولت به جای توزیع دو سبد در بهمن‌ماه و اسفندماه بین 10 میلیون خانوار با گسترش خانوارهای مشمول طرح سبد کالا به توزیع یک سبد اکتفا کرده است.

به گزارش فارس، پیش از این محمد باقر نوبخت معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور در خطبه‌های نماز جمعه اعلام کرده بود در سال آینده چهار سبد کالا در انتهای هر فصل توزیع می‌شود.

به نظر می‌رسد سبد دومی که قرار بود وزارت صنعت ارائه کند با تمام شدن اعتبارات آن، منتفی شده باشد و دولت از سال آینده 4 سبد در انتهای 4 فصل به مردم اهدا می‌کند.

بنابراین گزارش، با اجرای قانون انتزاع، انتظار می‌رود تا توزیع سبد کالا به ارگان دیگری واگذار شود که این موضوع را امروز مجتبی خسروتاج معاون بازرگانی داخلی وزیر صنعت به یکی از رسانه‌ها اعلام کرده است اما بهمن حاج‌علی در گفت‌وگو با فارس از واگذاری توزیع سبد کالا به ارگان دیگری نظیر وزارت جهاد، اظهار بی اطلاعی کرد.

همچنین یک مقام مسئول در وزارت جهاد در گفت‌وگو با فارس از واگذاری توزیع سبد کالا به این وزارتخانه اظهار بی اطلاعی کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها