امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۹:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67885
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت الله جعفر سبحانی صبح امروز در جلسه خارج اصول خود در مسجد اعظم با اشاره به اینکه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت الله جعفر سبحانی صبح امروز در جلسه خارج اصول خود در مسجد اعظم با اشاره به اینکه بسیاری از علوم هنوز برای انسان‌ها ناشناخته است، تاکید کرد: انسان‌ها باید در برابر دین احساس مسئولیت و تکلیف داشته باشند.

وی در ادامه بیان کرد: برخی مواقع شاهد هستیم که افراد در موضع‌گیری‌ها فقط مسائل سیاسی و منافع را در نظر گرفته شده و توجهی به جلب رضایت خداوند متعال و ائمه اطهار ندارند.

استاد حوزه علمیه قم تاکید کرد: هر کسی در هر سمت، مقام و جایگاهی قرار دارد باید رضایت خداوند را مد نظر قرار داده و در مسیری حرکت کند که بتواند رضایت حضرت حق را جلب کند.

وی با اشاره به اینکه باید همیشه و در همه امور خداوند را مد نظر قرار داده و به یاد خدا باشیم بیان کرد: انسان‌ها نباید لحظه‌ای از یاد خدا غافل شوند چرا که جهان بدون خالق پوچ و بیهوده است.

آیت الله سبحانی با انتقاد از عزل و نصب‌ها در جامعه تاکید کرد: بسیاری از عزل و نصب‌ها بر مبنای مصالح شخصی، جمعی و حزبی است و نباید چنین باشد.

وی تصریح کرد: اگر در امور خود مصلحت اندیشی ما به گونه‌ای باشد که رضای خداوند مد نظر قرار نگیرد، گرفتار می‌شویم.

انتهای پیام/2258/صا30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها