امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۱:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67910
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۲۹
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، نشست خبری تشریح برنامه های نوروزی شبکه مستند سیما با حضور پورحسین مدیر شبکه مستند، مهدی خلجی مدیر تامین ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، نشست خبری تشریح برنامه های نوروزی شبکه مستند سیما با حضور پورحسین مدیر شبکه مستند، مهدی خلجی مدیر تامین برنامه، ندا عابد مدیر روابط عمومی شبکه مستند و اصحاب رسانه برگزار شد.

بنا بر این گزارش، پورحسین در این نشست گفت: شبکه مستند سیما به لطف خدا برنامه های خوبی برای نوروز تهیه دیده چه مستندهای داخلی و چه مستندهای خارجی ضمن اینکه شبکه های دیگر تلویزیون نیز مستندهای خوبی تهیه دیده اند و در حقیقت با ایجاد یک شبکه مجازی، مخاطبان در هر ساعت از روز می توانند از یکی از شبکه های تلویزیون مستند تماشا کنند.

وی ادامه داد: در ایام نوروز 15 مستند داخلی پخش می کنیم همچنین 23 مستند خارجی و 15 فیلم کوتاه مستند تهیه شده است. سعی کرده ایم بهترین ها را برای ایام نوروز جمع کنیم تا بینندگان عزیزی که بیشترین فراغت را دارند، بتوانند مستندهای خوبی را مشاهده کنند.

پورحسین اظهارداشت: یکی دیگر از نکات قابل توجه این است که تمام تلاشمان را میکنیم تا مستندها راس ساعت پخش شوند و متناوب یک مستند خارجی و یک مستند داخلی را به روی آنتن خواهیم برد. ضمن اینکه از همه موضوعات استفاده خواهیم کرد و علاقمندان در همه ژانرها از اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، علمی و ... می توانند شاهد مستندهای گوناگون باشند. چند مستند سینمایی نظیر رودخانه لیان را هم خواهیم داشت. همچنین کار درخشان استاد مجتهدی درباره دماوند نیز به روی آنتن خواهد رفت.

وی افزود: از بین کارهای شاخص ایرانی نیز یک فیلم، یک حقیقت را به تهیه کنندگی خانم دل آگاه خواهیم داشت که هر قسمت آن توسط یک کارگردان برجسته ساخته شده است. در کارهای خارجی هم تدارک ویژه ای دیده ایم که تحت مجله آن سو هر شب ساعت 23 به روی آنتن خواهد رفت.

مدیر شبکه مستند همچنین عنوان داشت: در روزهای عادی نحوه پخش برنامه های شبکه مستند به این صورت است که 8 ساعت پخش اصلی داریم و در 2 نوبت دیگر در طول 24 ساعت برنامه ها را تکرار خواهیم کرد. اما در ایام نوروز ساعت پخش برنامه ها را افزایش خواهیم داد و در حقیقت با افزایش 4 ساعت، میزان پخش برنامه ها به 12 ساعت رسیده و در حقیقت ما فقط یک بار باکس تکرار در شبانه روز خواهیم داشت.

وی گفت: برنامه های بازی های تنهایی، فنا ناپذیران، دانوب، دماوند، جاسوسی در...، ماهی سیاه قاتل، رادیو مستند، عروسی اقوام، سه گانه اصفهان، فانوس نوروزی، قلمرو جهانی گرگ ها، استارت، یک فیلم یک حقیقت، دادگاه های محمدعلی، یک زندگی، مثبت هفتاد، ابر کارخانه ها، پل ارتباطی جغرافیایی، نوروز همایون، هیولاهای ذره بینی، عملیات ببر برفی، آنسو نوروزی، نیروی محرکه زمین، رودخانه لیان، در کنار هم، رازهای حیات وحش هندوستان،  هفت شگفتی جهان صنعت و مشهد اردهال برنامه هایی هستند که در ایام نوروز از شبکه مستند سیما به روی آنتن می روند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها