امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۰:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67928
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۵۲
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار رحیمی در همایش نوروزی بازرسان افتخاری پلیس راهور، اظهار داشت: صبح امروز ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار رحیمی در همایش نوروزی بازرسان افتخاری پلیس راهور، اظهار داشت: صبح امروز آماده باش نوروزی برای همیاران بود و امروز هم آماده باش برای بازرسان نامحسوس بود.

وی با اشاره به اینکه امسال سامانه 110120 نظارت مردمی و ناوگان مسافربری راه‌اندازی شده است،‌ گفت: علاوه بر مردم بازرسان نامحسوس هم موظف به اطلاع‌رسانی در خصوص تخلفات رانندگان اتوبوس‌ها هستند و پلیس موظف به برخورد شدید با رانندگان متخلف است.

سردار رحیمی با اشاره به حضور بیش از دو هزار بازرس نامحسوس در تهران، گفت: بدون شک ما اطلاع‌رسانی تخلفات می‌توانیم جاده‌ها را برای رانندگان قانون‌گریز و افراد متخلف نا امن کنیم.

وی با تاکید بر اینکه همایش امروز آماده‌باش به کل کشور است، گفت: علیرغم برخی ایرادهایی که محورهای مواصلاتی ما دارد اما ما موفق به کاهش کشته‌های سوانح رانندگی شده‌ایم با این حال حدود 18 هزار کشته هم برای کشور ما قابل قبول نیست.

وی حضور بازرسان نامحسوس را یکی از ظرفیت‌های مهم برای کاهش تخلفات دانست و تصریح کرد: بازرسان نامحسوس افرادی هستند که بدون هیچ گونه امتیاز و بی‌مزد و منت در راستای برقراری نظم و جلوگیری از کشته شدن در جاده‌ها تلاش می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه امسال سامانه راهبرد 120 و سامانه 110120 راه‌اندازی شد، گفت: ما همچنین امسال برنامه‌های مفصلی را برای آموزش بازرسان نامحسوس و همیاران پلیس داشتیم چرا که بر این باوریم که کاهش کشته‌ها نیازمند عزم و اراده جمعی است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها