امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۵:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67931
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۵۲
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه شرق در ویژه‌نامه نوروزی خود مدعی شده است که در هنگام انتخاب قالیباف به عنوان شهردار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه شرق در ویژه‌نامه نوروزی خود مدعی شده است که در هنگام انتخاب قالیباف به عنوان شهردار تهران، محسن پیر هادی برگه رأی حسین رضازاده را از وی گرفته و عبارت قالیباف را روی آن نوشته است.

محسن پیرهادی ضمن تکذیب این خبر، اظهار داشت: در زمانی که برای انتخاب شهردار تهران رای گیری می‌شد من روی صندلی خودم نشسته بودم و اصلاً نزدیک آقای رضازاده نبودم چه برسد به اینکه بخواهم برگه رأی وی را مخدوش کرده یا نام فرد خاصی را روی آن بنویسم.

عضو شورای شهر تهران گفت: موضوع انتخاب شهردار تهران تمام شده و به هر حال هر انتخاباتی یک برنده بیشتر ندارد لذا برای من عجیب است که چرا بعضی‌ها همچنان نگرانی‌ها و علایق خود برای انتخاب فردی خاص را فراموش نکرده و سعی می‌کنند به هر نحو این نگرانی را بروز داده و افراد را متهم کنند.

وی ادامه داد: باید قواعد دموکراسی را بپذیریم و بعد از اینکه فرد مورد خواست ما رأی لازم را کسب نکرد آرامش خود را حفظ کرده و اجازه بدهیم دموکراسی راه خود را برود.

پیرهادی اظهار داشت: رفتار رسانه‌ای این روزنامه یک بداخلاقی است و من حق شکایت از این روزنامه را برای خودم محفوظ می‌دانم اما در کل امیدوارم همه ما با پذیرفتن قواعد مردم سالاری سعی نکنیم جریانات را به سمتی که مایل هستیم هدایت کنیم. تصمیم برای انتخاب قالیباف یک تصمیم دموکراتیک در شورای شهر بود و نمی‌توان با اتهام زدن به دیگران آن را زیر سوال برد.

حسین رضا زاده نیز صبح امروز در گفت و گو با رسانه ها خبر  این روزنامه را تکذیب و تصریح کرد آنچه در ویژه نامه این روزنامه منتشر شده واقعیت ندارد و در زمان رأی گیری برای انتخاب شهردار پیرهادی حتی نزدیک وی نیز حضور نداشته است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها