امروز : سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۱:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67943
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۵۲
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی بسیج، حجت‌الاسلام محمدرضا تویسرکانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی بسیج، حجت‌الاسلام محمدرضا تویسرکانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در خصوص واکنش آیت الله آملی لاریجانی به دیدار

کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با محکومین فتنه 88 اظهار کرد: در ماههای اخیر این دومین سفر مسئولین اروپایی به ایران است که طی آن، آنها با عناصر فتنه گر دیدار کردند و این مسئله جای تاسف بسیاری را دارد.

وی افزود: متاسفانه مسئولین وزارت خارجه در این خصوص عکس العمل خاصی را نشان ندادند و متاسفانه نهادی های مرتبط با این قضیه هم موضع انفعالی از خود نشان داده‌اند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به مواضع به حق آیت الله آملی لاریجانی خاطرنشان کرد: آیت الله آملی لاریجانی در خصوص اتفاقات اخیر مواضع درست، به حق و انقلابی را اتخاذ کردند و مواضع ایشان همان واکنشی است که امت حزب الله و نیروهای انقلابی و ارزشی از یک مسئول قوه انتظار دارند.

تویسرکانی در خصوص مسئولین وزارت امورخارجه هم گفت: احساس می کنم که مسئولین وزارت خارجه حقیقت را به مردم نمی گویند و در شرایطی که در دولت شعار راستگویی و صداقت سر داده می شود بی اطلاعی مسئولین قوه قضاییه از این اتفاق جای سوال دارد.

وی در ادامه گفت: عده‌ای از مسئولین این چنین می گویند که هیئت اروپایی قصد داشته است با سران فتنه دیدار کند و آنها مانع شده‌اند که این گفته آنها این شبهه را ایجاد می کند که آنها از این دیدارهای انجام شده هم خبر داشته‌اند و با مردم صادق نیستند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین رفتارهای این چنینی از سوی کشورهای غربی را دلیلی بر اثبات گفته های مقام معظم رهبری در خصوص عدم صداقت غربی‌ها دانست و گفت: این رفتار طرف‌های غربی نشان می دهد که گفته های مقام معظم رهبری در خصوص عدم صداقت آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها کاملا درست بوده است و ما به هیچ وجه با افراد فتنه گر سازش نخواهیم کرد.

تویسرکانی در پایان با مقایسه وضعیت اوکراین با کشور ما خاطرنشان کرد: مقامات غربی قصد دارند کشور ما را مانند اوکراین به سمت فتنه اندوزی ببرند و تهران را مانند کیف به آشوب بکشند ولی بهتر است بدانند که ایران با گرجستان و اوکراین تفاوت دارد و ما بر سر حقوق اصلی ملتمان با هیچ قدرتی در دنیا سازش نخواهیم کرد.

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها