امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۹:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67949
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه پارلمان) ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه پارلمان) بیانه‌ای را که به امضای همه نمایندگان حاضر در این نشست رسیده بود درباره اقتصاد مقاومتی و رخنه فرهنگی دشمن صادر کردند.

متن کامل این بیانه که محمد دهقان عضو هیأت رئیسه مجلس آن را قرائت کرد به شرح ذیل است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم

رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای روز سه‌شنبه 20 اسفند 92 با دعوت از مسئولان بلندپایه کشور سیاست‌های کلی مقاومتی را تشریح و بر ضرورت اجرای درست آنها تاکید کردند.

ایشان از یکسو با طرح و تصریح ابعاد و مختصات اقتصاد مقاومتی و نظامات آن، راهبرد اقتصادی کشور را برای مسئولان و دست‌اندرکاران و همه آحاد ملت در عرصه اقتصادی ارائه فرمودند و از سویی دیگر در جلسه مجلس خبرگان با طرح ضرورت هوشیاری در برابر رخنه فرهنگی، توجه همگان را به ضرورت هوشیاری مداوم در عرصه فرهنگ جلب نمودند.

ما نمایندگان ملت در تبعیت همه‌جانبه از رهبری عزیز انقلاب، ضمن توصیه به همه دست‌اندرکاران و مخاطبان عرصه فرهنگ و اقتصاد به پرهیز از شعارزدگی بر ضرورت فعالیت‌های کاربردی برای تحقق منویات رهبری تاکید می‌کنیم و معتقدیم با رویکرد، مدیریت و همت و تحرک عالمانه و جهادی می‌توانیم با موانع و مشکلات مقابله کنیم.

نمایندگان ملت از همگان به ویژه مدیران و مسئولان و رسانه‌ها و مراکز علمی و آموزشی حوزه و دانشگاه و تمام نهادها و قوای کشور می‌خواهند در این مقطع زمانی که جنگ اقتصادی و فرهنگی دشمنان به اوج رسیده و چنین رویکردی نشان از ناکامی، شکست و استیصال آنان در مواجهه با روند رو به رشد نفوذ انقلاب اسلامی در بین ملل جهان دارد، صیانت از ارزش‌های دینی را در بالاترین سطح آن مورد توجه قرار دهند و مرزبندی دقیق و قابل مشاهده و با رویکردهای سکولاریستی و لیبرالیستی نظام سلطه داشته باشند.

اینک که نظام سلطه از تمام ابزارهای متنوع خود از جمله ابزارهای رسانه‌ای، فرهنگ مکتوب و نظایر آن، باورهای سیاسی، اجتماعی و دینی ما را هدف گرفته‌اند، همه فعالان و مدیران و برنامه‌ریزان فرهنگ باید در عمل ثابت کنند که محال است به فرهنگ فاسد غرب امکان سیطره و سلطه داده شود.

نمایندگان ملت آمادگی و عزم خود را برای تحقق همه‌جانبه فرامین و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب به ویژه درباره صیانت از فرهنگ اسلامی و جلوگیری از رخنه فرهنگی دشمنان و نیز تحقق سریع، دقیق و فراگیر اقتصاد مقاومتی را اعلام می‌دارند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها