امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۰۱:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67956
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، اسحاق جهانگیری شامگاه سه‌شنبه در جلسه شورای هماهنگی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، اسحاق جهانگیری شامگاه سه‌شنبه در جلسه شورای هماهنگی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی با تاکید بر اهمیت مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پیشبرد اهداف اقتصادی به خصوص در زمینه جذب سرمایه گذاری خارجی و افزایش صادرات غیرنفتی، بر لزوم تلاش بیشتر مدیران و مسئولین این مناطق در جهت تحقق اهداف اقتصادی کشور تاکید کرد.

در این جلسه که وزرای دادگستری، دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز حضور داشتند بودجه سازمان‌های مناطق آزاد تجاری- صنعتی و پیش بینی منابع و مصارف آنها در سال 93 در غالب اعتبارات عمرانی، اعتبارات جاری، اعتبارات نگهداری و سایر درآمدها به ارزش حدود 1200 میلیارد تومان برای کیش، قشم، چابهار،ارس ، اروند و ماکو به تصویب رسید.

در این نشست همچنین صورت‌های مالی مناطق کیش، قشم و ماکو مربوط به سال مالی منتهی به 30 اسفندماه 91 مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

میزان اعمال تخفیف در نرخ هزینه انبارداری برای ماشین آلات و تجهیزات سنگین در سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، آیین نامه نحوه استفاده از زمین و منابع ملی در مناطق آزاد تجاری- صنعتی، شیوه نامه اخذ عوارض خدمات شهرداری در مناطق آزاد تجاری- صنعتی، دستورالعمل چگونگی ایجاد مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی و اصلاح محدوده سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی انزلی از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه به آن پرداخته شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها