امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۲:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67959
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کردلو فعال دانشجویی بعدازظهر امروز در تجمع اعتراضی رو به روی سفارت اتریش ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کردلو فعال دانشجویی بعدازظهر امروز در تجمع اعتراضی رو به روی سفارت اتریش در یک سخنرانی گفت: ما اینجا جمع شده‌ایم تا موضع اصلی تمام دانشجویان انقلابی و اسلامی را در دفاع از آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی و شهدای کشور پاس داریم.

وی افزود: در راستای اقدامات مخفیانه و بی شرمانه اشتون بخاطر دیدار مخفیانه با وابستگان به فتنه اعتراض خود را اعلام می‌کنیم.

کردلو ضمن قدردانی از نیروی انتظامی بخاطر برقراری امنیت این تجمع گفت: خانم اشتون با چه مجوزی به دیدار محکومان فتنه 88 رفته است، او باید پاسخ بدهد چرا در مورد جنایات کشورها ساکت است.

وی گفت: امام راحل(ره) هیچگاه موافق با نهادهای صهیونیستی نبوده است، اگر اشتون نگران حقوق بشر است باید علیرضا پسر شهید احمدی روشن را ببیند که هنوز مدرسه نرفته باید مشق «بابا نیست» را بنویسد.

وی اضافه کرد: حقوق بشر شهدای علمی ما هستند و اشتون باید اینها را ببیند.

کردلو اظهار داشت: نهادهای بین المللی در برابر جنایات سوریه لال شده‌اند پس کجاست آن حقوق بشری که آنها می‌گویند؟

وی گفت: سازمان بین‌الملل باید پاسخگو باشد و ما پای خون شهدای خود ایستاده‌ایم و اجازه نمی‌دهیم کسانی که عاملان واشنگتن هستند در امور داخلی ما دخالت کنند.

لازم به ذکر است، در میان سخنرانی کردلو دانشجویان با شعارهای مرگ برآمریکا، اسرائیل و فتنه گران انزجار خود را نسبت به آن ها اعلام کردند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها