امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۷:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67960
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فرشید جعفری دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در تجمع اعتراض‌آمیز دانشجویان ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فرشید جعفری دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در تجمع اعتراض‌آمیز دانشجویان مقابل سفارت اتریش در خصوص دیدار کاترین اشتون با محکومان امنیتی گفت: ما در طول چند ماه گذشته بارها شاهد آن هستیم که حاکمیت داخلی جمهوری اسلامی نقض و بی‌احترامی‌هایی به ملت ایران شده است و در مقابل آن مسئولان سعی کردند با رفتار محترمانه دیپلماتیک پاسخ آنان را بدهند اما نتیجه آن شد که اشتون بر خلاف عرف بین‌المللی و بدون هماهنگی با محکومان امنیتی دیدار مخفیانه انجام دهد.

وی افزود: غرب در حال حاضر با بحران مشروعیت مواجه شده است چرا آنان در مقابل کشتار مردم سوریه و عراق سکوت می‌کنند؟ چرا در مقابل کشته شدن کودکان سوری و فلسطینی سکوت می‌کنند؟ حمایت آنان از حقوق بشر یک دروغ بزرگ است و سنت آنان این رفتارهای دوگانه است.

دبیر جنبش عدالتخواه در ادامه با بیان اینکه خاک جمهوری اسلامی محل توطئه نخواهد بود، گفت: پارادکس بزرگ غرب حمایت از آدمخوارهای تروریست در سوریه است. آنان بدانند اگر بخواهند در خاک جمهوری اسلامی توطئه کنند ما دانشجویان اتفاقات سال 57 را دوباره تکرار خواهیم کرد. حقوق بشر ابزاری دروغین برای غرب است.

این فعال دانشجویی در ادامه خاطرنشان کرد: ما دانشجویان از گفت‌وگو با اساتید و دانشجویان نظام سلطه استقبال می‌‌کنیم اما این گفت‌وگو با رویکردی که اشتون برای توطئه‌گری در ایران دارد نیست. این رفتار توطئه‌گرانه اشتون با گفت‌وگو حل نمی‌شود و مسئولان جمهوری اسلامی باید انقلابی عمل کنند و توصیف رحمانی از غرب نداشته باشند. مسئولان بدانند اگر در مقابل این توطئه‌ها و این اقدامات سکوت کنند ما دانشجویان به وظیفه انقلابی‌مان عمل می‌کنیم.

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در پایان خاطرنشان کرد: بعضی‌ها به اسم حقوق بشر می‌خواهند علیه منافع جمهوری اسلامی توطئه کنند آنان بدانند خواب به رسمیت شناختن فتنه‌‌گران و احزاب مضر یک خواب تعبیر نشدنی است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار