امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۰:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67965
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا کریمی دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در تجمع ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا کریمی دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در تجمع اعتراضی دانشجویان در مقابل سفارت اتریش، گفت: امروز ما دانشجویان دانشگاه‌ تهران در شرایطی که دانشجویان به تعطیلات نوروز رفته‌اند اینجا حضور پیدا کرده‌ایم تا بگوییم فرزندان انقلاب در همه حال بیدار هستند.

کریمی با سر دادن شعار «دانشجو می‌میرد ذلت نمی‌پذیرد»، افزود: در این هفته اشتون به ایران سفر کرد، به کشوری که هزاران شهید تقدیم انقلاب و اسلام کرده است، کشوری که مرزهای آن گلوله‌باران شیمیایی شده است، کشوری که پدر علیرضا و آرمیتا توسط دشمنان ما ترور شده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: اشتون در این سال‌های اخیر تمام تلاش خود را کرد که مقابل پیشرفت‌های کشور ما بایستد، بی‌خبر از اینکه امید و اتکای ما به خداوند بزرگ و وعده‌های الهی است.

کریمی با بیان اینکه اینجا حسین حسین شعار جوانان و شهادت افتخار است، افزود: اشتون فکر کرده اینجا اوکراین است.

دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل افزود: احمق‌ها نمی‌دانند که اینجا کشور شهید فهمیده و شهید طهرانی مقدم است.

وی گفت: اشتون خیال نکند با دیدار چند فتنه گر انقلاب ما نابود می‌شود زیرا دانشجویان انقلابی همیشه و همه حال آماده دفاع از آرمان‌های انقلاب در کنار ملت هستند.

وی اظهار داشت: اشتون چرا با شیمیایی‌ها و جانبازان شیمیایی دیدار نکرد؟ آنقدر وجود نداشت که با علیرضا احمدی‌روشن که فقط 5 سال دارد دیدار کند؟ اشتون باید خیال خام خود را فراموش کند زیرا اینجا جمهوری اسلامی ایران است و فتنه‌گران سال 88 مرده‌اند.

کریمی گفت: مسئولان فرزند انقلابند ولی ما فرزندان انقلابی این مملکت هستیم، ظریف بداند که دفعه قبل هم در زمانیکه هیئت اروپایی با فتنه‌گران دیدار کرد مسئولیت را نپذیرفت و زمانیکه آمریکا ما را به حمله نظامی تهدید کرد گفت برای استفاده داخلی این حرف‌ها را می‌زند و وقتی خواستار آزادی سران فتنه شدند باز هم موضعی مشاهده نشد.

وی گفت: ما به ظریف تذکر می‌دهیم اگر دفعه بعد چنین اتفاقی رخ دهد تجمع بعدی با وسعت دیگری و مخاطبان دیگری برقرار می‌شود و ما به این سادگی از کنار آن نخواهیم گذشت.

کریمی افزود: به قول امام سفر کرده اگر این قائله نخوابد باید منتظر حرکت‌های انقلابی فرزندان انقلاب باشند.

کریمی گفت: ما دانشجویان دانشگاه تهران از کسانی که مسئول این اتفاق هستند می‌خواهیم موضع قاطعی در این رابطه اتخاذ کنند و اگر موضع گرفتند قبول می‌کنیم که به دنبال اهداف نظام هستند ولی در غیر اینصورت اعتماد مردم که زمان انتخابات به روحانی بود از بین می‌رود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار