امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۱:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67968
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی عبدی دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران در جمع ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی عبدی دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران در جمع دانشجویان تهرانی که در مقابل سفارت اتریش تجمع کرده بودند، گفت: ملت ایران ملتی نیست که در مقابل این قبیل اقدامات توهین‌آمیز و اهانت‌ها کوتاه بیاید.

وی افزود: مردم ما در 9 دی ثابت کردند در مقابل توهین به انقلابشان کوتاه نمی‌آیند اما انگار این پیام را بعضی مسئولان دریافت نکرده‌اند. آنان بدانند اگر اقداماتی از این قبیل بار دیگر در کشورمان توسط هر مقامی صورت گیرد با پاسخ کوبنده‌ دانشجویان انقلابی مواجه خواهند شد.

این فعال دانشجویی در ادامه تصریح کرد: ما بارها شعار مرگ بر آمریکا را سر داده‌ایم و هرکسی اعم از مسئولان دولتی و غیردولتی بخواهند این شعار را از ما بگیرند جواب ما به آنها باز هم شعار مرگ بر آمریکا خواهد بود.

علی عبدی در پایان خاطرنشان کرد: غربی‌ها بدانند ما ذره‌ای از اصول انقلابمان در مقابل آنان و استکبار جهانی کوتاه نخواهیم آمد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها