امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۶:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6799
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۹
تعداد بازدید: 111
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم‌نامه غیر اقتباسی و اصیل این درام دلهره‌آور را ری‌رایت نوشته که درام اجتماعی «دیوانه‌ها» ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم‌نامه غیر اقتباسی و اصیل این درام دلهره‌آور را ری‌رایت نوشته که درام اجتماعی «دیوانه‌ها» را در کارنامه اش دارد.

منابع نزدیک به «بیوه» می‌گویند خط اصلی قصه آن درباره زن جوانی است که با یک بیوه تنها و منزوی آشنا و دوست می‌شود. ولی وی بزودی می‌فهمد این آشنایی تصادفی نبوده است.

اتفاقاتی که در ادامه ماجرا رخ می‌دهد، این دو زن را( که از دو طبقه متفاوت هستند) رو در روی هم قرار می‌دهد و اتفاقات اصلی قصه فیلم را خلق می‌کند.

شرکت مستقل فیلم‌سازی جی او وندوم پیکچرز تهیه کننده «بیوه» است. این درام روان کاوانه و دلهره‌آور با هزینه تولید 30 میلیون دلاری تهیه خواهد شد.

کلید فیلم‌برداری فیلم اوابل فصل پائیز در استودیوی قدیمی شپرتون در شهر لندن زده می‌شود و فصل پاییز نقش مهمی در خط اصلی قصه آن دارد.

کارگردان و تهیه کنندگان «بیوه» هم‌اکنون مشغول انتخاب دو بازیگر اصلی دو نقش اول فیلم خود هستند، که باید بین 25 تا 35 سال سن داشته باشند.

به گفته دیوید اسلید:« در پشت ظاهر دلهره‌آور قصه فیلم، یک مضمون قوی اجتماعی نهفته است و این قصه، قصد دارد به بررسی روان کاوانه مردم قاره اروپا در این شرایط سخت اقتصادی بپردازد. زندگی مردم اروپا(و همچنین انگلیسی‌ها) طی چند سال اخیر، با مشکلان و ناملایمات زیادی روبرو بوده است و «بیوه» در صدد رمز گشایی از آن است. حتی کاراکتر اصلی فیلم که یک زن بیوه جوان است، حال و هوایی تمثیلی دارد و بیانگر وضعیت زنان و مردان سردرگم امروز اروپا است.»

اسلید شهرت خود را بیشتر به خاطر ساخت فیلم‌هایی مثل «گرگ و میش» (قسمت دوم آن) و 30« روز در شب» (با بازی جیمز فرانکو) دارد.

این فیلم ساز انگلیسی طی سه سال اخیر، بیشتر دقت خود را در رسانه تلویزیون گذرانده و اپیزودهایی از چهار مجموعه تلویزیونی را کارگردانی کرده است.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها