امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۲:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67996
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین زارع‌صفت با اعلام این خبر افزود: با توجه به نقش شهرداری تهران در مباحث پیشگیری از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین زارع‌صفت با اعلام این خبر افزود: با توجه به نقش شهرداری تهران در مباحث پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی والبته لزوم پیشگیری از حوادث جسمی و روحی ناشی ازبرنامه‌های چهارشنبه آخرسال،شورای عالی فرهنگی – اجتماعی، این سازمان رفاه را موظف کرد که در راستای این امر اقدامات و فعالیت‌هایی را اجرایی کند.

وی ادامه داد: بنابراین تفویض اختیار، اداره پیشگیری‌و ارتقای سلامت اجتماعی سازمان  با همکاری پلیس پیشگیری معاونت اجتماعی ناجا و معاونت اجتماعی پلیس تهران بزرگ،محصولات نرم‎افزاری دریافت کرد تا با استفاده از این اطلاعات و همکاری واحد سمعی- بصری روابط عمومی ،لوح‌های فشرده آموزشی و اطلاع‌رسانی را تولید کند.

زارع‌صفت اضافه کرد: این لوح‌های فشرده با توجه به رده‌های سنی مختلف کودکان و نوجوانان تهیه شده تا در مقاطع مختلف تحصیلی (3فیلم برای 3رده ) و در سطح مدارس تهران به نمایش گذاشته شود. مدیرعامل سازمان رفاه یادآورشد: قرار است این فیلم‌ها در مدارس،سراهای محله و..به نمایش گذاشته شود.

وی همچنین از چاپ بروشورهای آموزشی برای خانواده‌ها تحت عناوین« مهارت مراقبت از فرزندان»، « والدین و چهارشنبه سوری» و ... خبرداد و گفت: چندین پیام مکتوب برای اطلاع‌رسانی همگانی و نصب در سطح معابر شهر به عنوان بنرهای آموزشی نیز در دستور کار است.

زارع‌صفت از همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی مترو درراستای آموزش همگانی پیشگیری از آسیب‌های چهارشنبه آخرسال نیزخبرداد و تصریح کرد: با توجه به اینکه مترو یکی از مراکز پرتردد و البته تاثیر‌گذار اجتماعی است،طبق دستور شورای عالی فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران این مجموعه نیز در راستای مباحث آموزشی،اطلاع‌رسانی و پیشگیری با پخش فیلم‌های آموزشی سازمان رفاه را همراهی خواهد کرد.

وی اظهارکرد: امیدواریم که با توجه به برنامه‌های درنظر گرفته شده برای چهارشنبه سوری که در ماهیت« محله محوری» و با همکاری 374 محله تهران ارایه خواهد شد بتوانیم در کاهش حوادث و پیشگیری از آنها اقدامات موثری انجام دهیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها