امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۱:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68006
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 57
به گزارش فارس، شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه در خبری اعلام کرد: با توجه به رسم هر ساله مردم برای زیارت اهل قبور و شهدا در پنج‌شنبه و جمعه آخر ...

به گزارش فارس، شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه در خبری اعلام کرد: با توجه به رسم هر ساله مردم برای زیارت اهل قبور و شهدا در پنج‌شنبه و جمعه آخر سال و ترافیک مبادی منتهی به بهشت زهرا(س) در این روز، شرکت بهره‌برداری مترو تهران اقدام به افزایش تردد قطارها و کاهش فاصله گذر، به مسافران خط یک خدمت‌رسانی خواهد کرد.

وی افزود: در این راستا پنج‌شنبه 22 اسفند از ابتدای شروع حرکت قطارها در خط یک مترو (5:30 دقیقه صبح) تا ساعت 10:30 دقیقه فاصله گذر قطارها 4.5 دقیقه خواهد بود. همچنین از ساعت10:30 تا 18 هم فاصله گذر به 5 دقیقه کاهش پیدا می‌کند.

مدیر ارتباطات و اموربین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه اظهار داشت: افزایش فوق برنامه حرکت قطارها در روز جمعه هم ادامه خواهد داشت و در روز 23 اسفند از ساعت 8 تا 18 فاصله گذر قطارها از هر 7 دقیقه به 5 دقیقه کاهش می‌یابد.

مقدم با بیان اینکه در صورت نیاز و ازدحام جمعیت قطارهای فوق‌العاده اعزام خواهد شد، گفت: در این روز تردد قطارها در دیگر خطوط مترو طبق روال عادی خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار