امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۳:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68009
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 55
سرهنگ محمدحسین حمیدی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهنمایی و رانندگی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آخرین ...

سرهنگ محمدحسین حمیدی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهنمایی و رانندگی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها و محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات آخر سال را اعلام کرد.

وی در مورد آخرین وضعیت جوی جاده‌ها گفت: در اکثر جاده‌های استان‌های چهارمحال و بختیاری و قزوین بارش پراکنده باران گزارش شده است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور افزود: سایر جاده‌های کشور از جوی آرام و ترافیکی عادی و روان برخوردار هستند.

وی همچنین در مورد محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته جاری گفت: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر امروز تا ساعت 24  روز جمعه در مسیرهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و جاده تهران – سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ حمیدی ادامه داد: تردد انواع تریلر و کامیون از جاده کرج - چالوس کماکان ممنوع و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14:30 تا 24 روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17:30 تا 24 روز جمعه از 15 کیلومتر بالای مرزن‌آباد (دزبن) به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

وی در مورد جاده هراز هم گفت: تردد همه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع و تردد همه کامیونها وکامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه و همچنین از ساعت 6 تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور همچنین در مورد محور دماوند افزود: تردد همه تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی  از ساعت 6 تا 24 روز جمعه از محور تهران به قائمشهر و بالعکس  ممنوع است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار