امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۲:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68023
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ محمدمسعود زاهدیان، با اشاره به نظارت ناجا بر فعالیت تورهای گردشگری، اظهار داشت: پلیس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ محمدمسعود زاهدیان، با اشاره به نظارت ناجا بر فعالیت تورهای گردشگری، اظهار داشت: پلیس امنیت اخلاقی در راستای کنترل تورهای گردشگری فعال عمل کرده و برخورد با موارد خلاف شئونات و مقررات جامعه را دستور کار دارد.

وی با تاکید بر اینکه پلیس براساس ضوابط قانونی با متخلفان برخورد می‌کند، تصریح کرد: متاسفانه سازمان‌های سیاستگذار که مسئول نظارت بر فعالیت‌های این تورها هستند، وظایف خود را به خوبی انجام نمی‌دهند.

رئیس پلیس امنیت اخلاقی ناجا با اشاره به اینکه تورهای گردشگری مجوز خود را از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دریافت می‌کنند، ادامه داد: مسئول مستقیم نظارت بر تورها، این سازمان است، این در حالی است که در این بخش نارسایی وجود دارد و باید مسئولان این حوزه، سطح مداخله خود را افزایش دهند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: برخوردهای اولیه با موارد خلاف شئونات اسلامی و عرفی باید از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری صورت گیرد تا پلیس و در نهایت قوه قضاییه مجبور به مداخله نشوند.

زاهدیان تاکید کرد: پلیس امنیت اخلاقی با موارد خلاف قوانین و مقررات عرفی جامعه در تورهای گردشگری به شدت برخورد می‌کند و در این راستا رده‌های مختلف توجیه شده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها