امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۸:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68029
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فهیمه فیروزفر گفت: با توجه به تولیدات زنان سرپرست خانوار تحت پوشش ستاد توانمند سازی در زمینه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فهیمه فیروزفر گفت: با توجه به تولیدات زنان سرپرست خانوار تحت پوشش ستاد توانمند سازی در زمینه پوشاک، زیور آلات، لوازم آرایشی، بهداشتی و مواد غذایی این ستاد دو بازارچه بزرگ در سطح شهر تهران ایجاد کرده که به طور رایگان در اختیار این بانوان قرار گرفته است.

وی ادامه داد: این بازارچه ها در بوستان اندیشه واقع در خیابان شریعتی قبل از پل سید خندان و دیگری در میدان صنعت بلوار پاکنژاد برپا است.

مدیر ستاد توانمندسازی از همکاری مناسب مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل در برپایی این بازارچه ها خبر داد و گفت : محصولاتی که در بازارچه های فوق ارائه می شوند، از نظر کیفیت در سطح مناسبی قرار دارد.

وی توانمندسازی زنان سرپرست خانوار را از مهمترین اهداف این مجموعه دانست و افزود:  این ستاد با برگزاری دوره های " آموزشی فروش" ویژه بانوان سرپرست خانوار توسط اساتید برتر در این حوزه و همچنین تهیه و چاپ کتاب " کاسبی ماهرانه ایرانی" سعی کرده تا فروش این بانوان به سطح مطلوبی برسد.

مدیر ستاد توانمند سازی ،تاکید کرد: با همکاری این ستاد و امور بانوان مناطق 8 ، 14 و 22 شهرداری تهران سه بازارچه برای فروش تولیدات زنان سرپرست خانوار نیز ایجاد شده است.

فیروزفر، ادامه داد: خوشبختانه تجربه برگزاری موفق چهار دوره جشنواره زنان و تولید ملی توسط ستاد توانمند سازی باعث شده تا کیفیت محصولات تولید شده توسط زنان سرپرست خانوار به سطح قابل قبولی برسد که حتی برخی از محصولات تولید شده با برندهای برتر رقابت کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها