امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۸:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68043
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر؛ عبدالرضا رحمانی فضلی صبح امروز در پنجاه و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر؛ عبدالرضا رحمانی فضلی صبح امروز در پنجاه و هفتمین نشست سالانه کمیسیون مواد مخدر سازمان ملل وارد وین اتریش گفت: ما امیدواریم بتوانیم نقش جمهوری اسلامی ایران را در مبارزه با مواد مخدر که یک نقش مهم و بین‌المللی است، در اجلاس مطرح کنیم.

وی افزود: با توجه به تأثیرگذاری مواد مخدر در بروز آسیب‌های اجتماعی، وارد شدن هزینه‌های هنگفت در امر مبارزه با مواد مخدر به ایران و همجواری کشورمان با افغانستان به‌عنوان بزرگترین تولید کننده مواد مخدر، لازم است که در این اجلاس‌ها شرکت داشته باشیم و بتوانیم موضوع را به‌خوبی مطرح و نقش ایران را در بازدارندگی، کنترل و مبارزه با این امر را برای اعضای این اجلاس بیان کنیم.

دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر با بیان اینکه ایران در زمینه برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر و کنترل و ترانزیت مواد مخدر همکاری های بین‌المللی خوبی دارد، گفت: در این نشست‌ها که به صورت عمومی برگزار خواهد شد، نظرات را مطرح می‌کنیم البته به صورت سه جانبه نیز با افغانستان و پاکستان نشست خواهیم داشت و امیدواریم بتوانیم در این اجلاس نقش ایران را در مبارزه با مواد مخدر که یک نقش بین‌المللی و مهم است مطرح کنیم.

وی با بیان اینکه در امسال بیش از 500 تن مواد مخدر در ایران کشف شده است، گفت: در مسیر کنترل و همچنین مانع ایجاد کردن برای ترانزیت موادمخدر در شرق کشور، شهدای زیادی تقدیم نظام شده‌اند و هزینه‌های اجتماعی بسیار بالایی صرف شده که امیدواریم در این نشست بتوانیم همگرایی و همخوانی را متوجه این مسئله کنیم.

پنجاه و هفتمین نشست سالانه کمیسیون موادمخدر سازمان ملل با شرکت مقامات عالی‌رتبه کشورهای مختلف جهان از روز پنجشنبه 22 اسفند به مدت دو روز در مقر سازمان ملل متحد در وین برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها