امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۰:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68046
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 145
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، احمد دنیامالی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران در همایش ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، احمد دنیامالی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران در همایش بازرسان نامحسوس پلیس راهور اظهار داشت: ما برای داشتن مدینه فاضله هم به پلیس نیاز داریم.

وی افزود: به لحاظ موقعیتی که کشور ما دارد وقتی به اطراف نگاه می‌کنیم و شاهد برخی شرارت‌ها و ناامنی هستیم اگر زحمات پلیس در کشور نباشد همین میزان امنیت هم وجود ندارد.

وی با تاکید بر اینکه باید بر اساس قانون در بخش حمل و نقل از پلیس پشتیبانی شود، گفت: ما در برنامه پنج ساله نگاه ویژه‌ای به وضعیت پلیس داشتیم و این نگاه همچنان ادامه دارد.

دنیامالی تصریح کرد: ما در تهران ۴،۵ میلیون خودروی در حال تردید داریم ضمن اینکه مقوله موتورسواران هم یکی از مشکلات ماست که در برنامه پنج ساله دوم شهرداری صرف برقی کردن موتورسیکلت‌ها و از رده خارج کردن خودروهای فرسوده را در دستور کار داریم.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران در ادامه با اشاره به افزایش امکانات حمل و نقل عمومی در کشور گفت: توسعه مترو یکی از برنامه‌های ما در راستای ارتقاء حمل و نقل عمومی است.

دنیامالی با بیان اینکه مشارکت مردمی باید توسعه پیدا کند،‌گفت: تذکرات قانونی پلیس هم باید با زبان خوش و رفتار مناسب باشد که در این صورت اثرگذارتر خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه پیش‌بینی برای بحث ارتقاء سخت‌افزار ناجا مناسب بوده، گفت: ظرف دو سه سال گذشته 370 میلیارد تومان از طریق دوربین‌های ثبت تخلف اعمال جریمه صورت گرفته است.

دنیامالی در پایان ضمن درخواست از دولت برای بازگرداندن مبالغ جریمه به پلیس گفت: ما نمی‌خواهیم مبالغ جریمه به شهرداری برگردد بلکه از دولت می‌خواهیم این مبالغ را به پلیس برگرداند تا امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری در پلیس ارتقا پیدا کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار