امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۷:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68048
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار رحیمی در حاشیه همایش بازرسان نامحسوس با حضور در جمع خبرنگاران اظهار ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار رحیمی در حاشیه همایش بازرسان نامحسوس با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به اینکه در روزهای پایانی سال به اوج خریدهای نوروزی می‌رسیم مهمترین تمهیدات ترافیکی ما برای شب پنجشنبه و جمعه آخر سال است.

وی با اشاره به آماده‌باش 100 درصدی پلیس راهور گفت: پلیس راهور در تهران از ساعت 4 صبح پنجشنبه تا ساعات پایانی روز جمعه به صورت آماده باش برای ارائه سرویس‌های ترافیکی به مردم در سطح شهر حضور دارند.

سردار رحیمی گفت: برای پنجشنبه آخر سال تمهیدات ترافیکی از سوی پلیس راهور برای زیارت اهل قبور اندیشیده شده و پارکینگ‌هایی برای ورود و خروج مردم پیش بینی شده است.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص طرح زوج و فرد و طرح ترافیک در ایام نوروز گفت: طرح زوج و فرد و ترافیک تا 29 اسفند ادامه دارد و پس از اتمام خریدهای نوروزی طرح ویژه کنترل تخلفات اعم از سرعت، سبقت غیرمجاز و حرکات مخاطره‌آمیز آغاز می‌شود.

وی همچنین از نصب دوربین‌های لیزرگان در 80 نقطه شهر خبر داد و گفت: علاوه بر این 165 دوربین ثبت تخلف نیز در بزرگراه‌ها و محورهای پر تخلف وجود دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد:‌ کسانی که قوانین و مقررات را در تعطیلات نوروز رعایت نکنند، خودروی آنها تا پایان تعطیلات در پارکینگ‌های تهران می‌ماند.

سردار رحیمی در پایان گفت: طرح ترافیک و طرح زوج و فرد از روی 17 فروردین ماه مجددا اجرا می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار