امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۲:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68049
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه مراسم تجلیل از خانواده‌های شهدای ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه مراسم تجلیل از خانواده‌های شهدای حوزه ستادی این وزارتخانه و در جمع خبرنگاران، در خصوص مطالبات حق‌التدریسی‌ها اظهار داشت: بخشی از آن پرداخت شده است و مابقی آن نیز پرداخت می‌شود.

وی در باره سند تحول آموزش و پرورش افزود: آموزش و پرورش باید مبتنی بر فلسفه تعلیم و تربیت خاص جمهوری اسلامی طراحی می‌شد که این کار اقدام شد و این سند مبتنی بر فلسفه تعلیم و تربیت اسلامی است که توسط جمهوری اسلامی تدوین شده و کار بسیار ارزشمندی است و در راه تهیه نقشه راه برای اجرایی کردن این سند هستیم.

فانی درباره معلمان ایثارگر گفت: مصوباتی که هیأت دولت درباره ایثارگران دارد شامل معلمان ایثارگر هم می‌شود.

وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به خبرنگار فارس در خصوص زنگ گفت‌وگو و کتابخوانی افزود: پیش‌نویس آن آماده شده است و در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش قرار دارد.

وی در مورد معلمان محروم از تدریس گفت: در این خصوص نامه نوشته‌ایم اما جواب برایمان نیامده است.

فانی در خصوص مدرک نوع دوم به فرهنگیان اظهار داشت: مرکز ارزیابی حرفه‌ای فرهنگیان را در برنامه‌هایی که به مجلس تقدیم کردیم، پیش‌بینی کرده‌ایم تا مرکز حرفه‌ای معلمان فعال ‌شود و در ادامه کار خود، مدرک نوع دوم صادر کند.

وزیر آموزش و پرورش در خصوص هوشمندسازی مدارس گفت:‌ در حال تألیف مدرسه هوشمند و مرحله‌بندی اجرایی آن هستیم و منطقی شدن هوشمندسازی مدارس دنبال می‌شود.

فانی در خصوص هزینه آب و برق مدارس گفت: با وزیر نیرو درباره این 5 ماه صحبت کرده‌ایم و گفته‌ایم به شما بدهکار هستیم و آب و برق مدارس را قطع نکنید.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها