امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68082
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرگزاری فارس، عدنان منصور، وزیر خارجه سابق لبنان در گفت‌وگو با شبکه خبری المیادین درباره عملکرد اتحادیه عرب در قبال سوریه تاکید کرد: حوادث ...

به گزارش خبرگزاری فارس، عدنان منصور، وزیر خارجه سابق لبنان در گفت‌وگو با شبکه خبری المیادین درباره عملکرد اتحادیه عرب در قبال سوریه تاکید کرد: حوادث سوریه ثابت کرد که اتحادیه عرب به مسئولیت قومی و ملی خود عمل نکرده است و برنامه اتحادیه عرب برای تحویل کرسی سوریه به ائتلاف مخالفان به این معناست که اتحادیه عرب بیانیه ژنو 1 و ژنو 2 را به طور کلی انکار می‌کند.

وی تصریح کرد: اتحادیه عرب باید برای حل مسالمت‌آمیز بحران سوریه تلاش کند، تحویل کرسی سوریه به ائتلاف مخالفان از سوی این اتحادیه اشتباه بزرگی است چرا که نمی‌توان کرسی کشورهایی که از طرف سازمان ملل به رسمیت شناخته شده‌اند را به مخالفان آن‌ها تحویل داد.

عدنان منصور گفت: اتحادیه عرب نه تنها برای سوریه بلکه برای یمن، لیبی و مصر و دیگر کشورها نیز هیچ کاری نکرد.

عدنان منصور تاکید کرد: وقتی اتحادیه عرب با وجود داشتن امکانات نمی‌تواند راه‌حلی برای بحران‌های کشورهای عربی پیدا کند و به طرف‌های خارجی پناه می‌برد، این یعنی اتحادیه عرب هیچ توانایی ندارد و پول بر اتحادیه عرب حاکم است و این چیزی است که ما از همان آغاز نسبت به آن هشدار داده بودیم.

وزیر خارجه سابق لبنان گفت: برخی گروه‌ها در لبنان دشمن سوریه هستند و نمی‌خواهند صلح و ثبات در این کشور برقرار شود نمی‌توان این مساله را انکار کرد که برخی تروریست‌ها پیش تر از لبنان به سوریه می‌رفتند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها