امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۰:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6810
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۹
تعداد بازدید: 98
میثم رنجبر از شاعران جوان کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس درباره نمایشگاه کتاب گفت: من نمایشگاه کتاب را خوب دیدم و به نظرم آمدن به ...

میثم رنجبر از شاعران جوان کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس درباره نمایشگاه کتاب گفت: من نمایشگاه کتاب را خوب دیدم و به نظرم آمدن به نمایشگاه کتاب بین مردم جا افتاده است و این به نظرم برگ برنده‌ای در فرهنگ ما است که کتاب‌خوان به عنوان یک فرهنگ جا افتاده است.

وی افزود: استقبال مردم از نمایشگاه کتاب نشان می‌دهد که کتاب‌خواندن به عنوان فرهنگ طبیعی مردم جا افتاده است و مردم به همان راحتی که برای خرید مایحتاج زندگیشان اقدام می‌کنند، کتاب خریدن هم برایشان طبیعی است و این خیلی برایم جالب است.

رنجبر در پاسخ به این سوال که دوست داشتید نمایشگاه چگونه برگزار می‌شد که بهتر از این باشد، گفت: دوست داشتم قیمت کتاب‌ها ارزان‌تر بود. چون مخاطب برایم مهم است و دوست دارم مردم برای خرید کتاب به زحمت نیفتند.

وی افزود: به نظرم اگر به کتاب‌ها یارانه اختصاص می‌یافت مردم می‌توانست بهتر و بیشتر کتاب بخرند و این به رونق بازار کتاب‌ها هم کمک می‌کرد.

گفتنی است جدیدترین کتاب میثم رنجبر دندان درد نام دارد که مجموعه‌ای از غزل‌های این شاعر با مضمون‌های متفاوت اعم از آیینی، اجتماعی و عاشقانه است و انتشارات هزاره ققنوس جدیدترین غزل‌های رنجبر را می‌فروشد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها