امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۰۷:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68102
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 35
به گزرش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق،‌ در واکنش به اظهارات راهبه‌های آزاد شده شهرک مسیحی نشین «معلولا» که در سخنان ...

به گزرش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق،‌ در واکنش به اظهارات راهبه‌های آزاد شده شهرک مسیحی نشین «معلولا» که در سخنان خود از ربایندگان خود یعنی «جبهه النصره» تشکر می‌کردند، اهالی منطقه «صیدنایا» استقبال از راهبه‌های آزاد شده را رد کردند.

این درحالی است که منابع محلی نیز اعلام کردند، اهالی شهرک «معلولا» هم از استقبال از راهبه‌های آزاد شده از سوی جبهه النصره که پیشتر در دیر «مار تقلا» خدمت می‌کردند، اکراه دارند.

این منابع تصریح می‌کنند که اهالی معلولا هم از اظهارات این راهبه‌ها از حسن برخورد و تعامل جبهه النصره با آنها خشمگین هستند و حتی بازگشت آنها به معلولا را نپذیرفته‌اند.

یکی از اهالی منطقه معلولا در این خصوص تاکید می‌کند که مادر بلاژیا از جنایتکارانی تشکر کرد که معلولا را تخریب، دیرهای آن را غارت کرده و فرزندانش را سر بریدند و این موضوعی نیست که بتوان از چشم پوشی و گذشت کرد.

اظهارات راهبه‌های آزاد شده درباره جبهه النصره و تقدیر و تشکر آنها از ربایندگانشان با واکنش‌های منفی بسیاری در سوریه و کشورهای عربی مواجه شده است.

تلویزیون تونس در تفسیری با پخش فیلمی از جبهه النصره که آزادی این راهبه‌ها را به تصویر می‌کشید، تاکید کرد، رابطه میان راهبه‌های ربوده شده با ربایندگانشان به گونه‌ای بود که هیچ کس تصور هم نمی‌کند که آنها کینه‌ای از هم به دل دارند.
انتهای پیام/ز 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها