امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۹:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68106
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دیوید کامرون، نخست وزیر انگلیس پس از ورود به سرزمین‌های اشغالی در کنست، پارلمان اسرائیل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دیوید کامرون، نخست وزیر انگلیس پس از ورود به سرزمین‌های اشغالی در کنست، پارلمان اسرائیل سخنرانی کرد.

طبق گزارش رسانه‌های اسرائیلی، کامرون از کمک‌هایی که جامعه یهودیت به انگلیس و بشریت کرده قدردانی کرد و گفت: «ما به امنیت اسرائیل متعهد هستیم.»

نخست ویر انگلیس در ادامه گفت: «حمایت من از اسرائیل قاطع و ناگسستنی است. من همیشه از حق اسرائیل برای دفاع از خودش حمایت خواهم کرد.»

کامرون گفت درب انگلیس همواره به روی اسرائیلی‌ها باز است و آنها می‌توانند در هر زمانی که بخواهند از این کشور دیدن کنند.

وی تأکید کرد انگلیس با هر گونه حرکتی برای تحریم اسرائیل مخالف است.

نخست وزیر انگلیس همچنین از تلاشهای جان کری، وزیر خارجه آمریکا برای آنچه به گفته این مقام انگلیسی «تلاش‌های صلح» نام داشت نیز اعلام کرد و افزود: «توافق صلح، جایگاه بین‌المللی اسرائیل را ارتقاء می‌دهد.»

کامرون خطاب به نمایندگان کنست گفت: «من رسیدن به «صلح» را برای سما تبلیغ نمی‌کنم اما تصور کنید که این کشور با راه حل دو دولتی چگونه به نظر خواهد رسید.»

وی در ادامه خاطرنشان کرد: «تصور کنید فناوری‌های اسرائیل در سرتاسر منطقه کار کنند.»

نخست وزیر انگلیس گفت: «من در نگرانی شما درباره ایران سهیم هستم. من درباه رژیم جدید ایران خیال‌پردازی نمی‌کنم.»
وی افزود: «طبق هیچ قاعده‌ای نمی‌توان گفت که اگر اسرائیل و فلسطینی‌ها صلح کنند، ایران رژیم مستبد خود را رها می‌کند یا از برنامه‌های هسته‌ایش دست می‌کشد.»
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها