امروز : پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 27
۰۵:۲۶
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68123
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 53
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری «النشره»، «اویگدور لیبرمن» وزیر خارجه رژیم خواستار اشغال دوباره غزه در پاسخ به شلیک موشک از خاک این منطقه محاصره ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری «النشره»، «اویگدور لیبرمن» وزیر خارجه رژیم خواستار اشغال دوباره غزه در پاسخ به شلیک موشک از خاک این منطقه محاصره شده به اسرائیل شد.
شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که امروز چهارشنبه حدود 30 موشک از نوار غزه به سوی اسرائیل شلیک شد. خبرنگار العربیه در فلسطین نیز گزارش داد که سامانه «گنبد آهنین» سه موشک شلیک شده از نوار غزه را رصد و سرنگون کرد. تلویزیون المیادین نیز از بلند شدن صدای آژیر در شهر «بئر السبع» واقع در سرزمین‌های اشغالی خبر داد. جنبش جهاد اسلامی این اقدام را پاسخی به کشته شدن سه تن از نیروهایش توسط رژیم صهیونیستی می‌داند. گردان‌های القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز ساعتی بعد از آغاز روند شلیک موشک به سوی دشمن صهیونیستی اعلام کرد که بیش از 50 موشک به اسرائیل شلیک کرد.
برخی از منابع خبری از افزایش شمار موشک‌های شلیک شده از نوار غزه به 90 موشک خبر دادند.
پایگاه خبری المنار، نیز اعلام کرد که گردان‌های القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین این عملیات را «شکتن سکوت» نامید.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار