امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۸:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68129
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، طی بحران 3 ساله سوریه جوانان سوری بسیاری جان خود را در راه دفاع از کشور و ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، طی بحران 3 ساله سوریه جوانان سوری بسیاری جان خود را در راه دفاع از کشور و مقابله با گروه‌های تکفیری فدا کردند.

یکی از این شهدای بزرگ «یعرب الحسن» است که جان خود را در دفاع از وطن در ریف دمشق از دست داد.

در زیر وصیتنامه این شهید بزرگوار را که خطاب به مادرش نوشته، می‌خوانیم:

مادر عزیزم:

می‌دانم، از اینکه در روزهای عید نتوانستم به دیدنت بیایم، از دست من ناراحت هستی ... می‌دانم که هر وقت باران بیاید و هوا رو به سردی برود، پشت پنجره می‌آیی و برایم برای در امان ماندن از شر و بدی دعا می‌کنی..

مادر عزیزم .. من خوبم و خواهش دارم غم مرا نخوری .. به من گفته‌اند که امسال چون من نیستم، شیرینی درست نمی‌کنی، اما بدان که من بسیار آسوده و راحتم..

مادر عزیزم .. شنیده‌ام از بس اخبار گوش کرده‌ای برای خود تحلیلگر سیاسی شده‌ای .. از تو می‌خواهم هیچ‌گاه مرا و دوستانم را از دعای خیرت محروم نکنی ..

مادر عزیزم .. بدان که وطن هر کس گران‌بهاترین چیز نزد اوست و به همین دلیل است که من تصمیم گرفتم برای دفاع از آن به نیروهای دفاع ملی ملحق شوم .. می‌دانم چون این موضوع را به تو اطلاع ندادم، از من دلخور می‌شوی، اما بدون تردید بعدها دوستانم برایت تعریف خواهند کرد که برای حمایت از این مرز و بوم چقدر تلاش کردم ..

مادر عزیزم .. امیدوارم مرا ببخشی اگر زمانی با تو تندی کردم .. همواره مراقب سلامتی خود باش .. مرا همیشه به خاطر داشته باشد و برایم دعا کن.
دوستدار تو فرزندت
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها