امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68134
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 94
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی مرکز هنرهای نمایشی، ‌رضا باباشاهی که فارغ‌التحصیل رشته ادبیات نمایشی از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی مرکز هنرهای نمایشی، ‌رضا باباشاهی که فارغ‌التحصیل رشته ادبیات نمایشی از دانشکده هنرهای دراماتیک و کارشناسی ارشد رشته مردم‌شناسی است؛ پیش از این طی دو دوره ریاست دانشکده هنر و معماری از سال 1371 (به مدت 6 سال)‌ و نیز از سال 1386 تا 1392 را برعهده داشته است. همچنین وی پیش از این ضمن حفظ مدیریت دانشکده،‌ به مدت دو سال مدیریت گروه آموزشی پژوهشی هنر دانشکده را نیز عهده‌دار بوده است.

در متن حکم ناصر باباشاهی آمده است: برادر گرانقدر جناب آقای ناصر باباشاهی؛ گستره نمایش کشور می‌تواند و بایسته است که برآمده از تئاتر دانشگاهی باشد، این مهم نیازمند برنامه‌ریزی طولانی مدت و توجه ویژه به رویکردهای نوین و نیز بهره‌مندی همه ‌جانبه از پیشینه تخصصی این امر است.

از این رو، با عنایت به دانش تخصصی و تجارب مستمرتان در مدیریت دانشگاهی و مجامع علمی و کابردی، جنابعالی را به عنوان مدیر «کانون تئاتر دانشگاهیان» منصوب می‌نمایم. امید است در بهره‌مندی مطلوب از ظرفیت‌های درخور مجامع دانشگاهی، استادان و دانش‌آموختگان تئاتر و حوزه‌های ذی‌ربط موفق باشید.

لازم می‌دانم از تلاش برادر گرامی جناب آقای دکتر رحمت‌امینی در دوران تصدی‌ این مسئولیت خطیر سپاسگزاری نمایم. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها