امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۲۱:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68136
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 71
حجت‌الاسلام عزالدین رضانژاد، عضو هیئت علمی جامعة ‌المصطفی(ص) العالمیه و رئیس پژوهشکده علوم اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان ...

حجت‌الاسلام عزالدین رضانژاد، عضو هیئت علمی جامعة ‌المصطفی(ص) العالمیه و رئیس پژوهشکده علوم اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: با توجه به اینکه هر یک از مراکز همکار با مجمع عالی حکمت اسلامی برای برگزار همایش حکیم طهران موظف به برپایی یک پیش نشست بودند، جامعة‌المصطفی این نشست را با موضوع «اثبات معاد جسمانی» برپا خواهد کرد.

وی در ادامه افزود: در این پیش نشست علاوه بر شخص بنده به عنوان دبیر جلسه که درباره مباحث فلسفی و کلامی معاد جسمانی سخن خواهم گفت،‌ حجج اسلام محمدمهدی گرجیان عضو هیأت علمی گروه فلسفه و کلام و معاون پژوهشی و فناوری اطلاعات دانشگاه باقرالعلوم(ع) درباره حقیقتی از معاد جسمانی و تقریر نظریه حکیم زنوزی و پاسخ به نقدهای ایشان بر ملاصدرا و رحیم دهقان پژوهشگر پژوهشگاه المصطفی درباره وجود مبسوط دیدگاه حکیم زنوزی سخن خواهند گفت.

حجت‌الاسلام رضانژاد اظهار داشت: در ادامه این نشست، میزگردی با حضور اساتید برپا خواهد شد که در آن به پرسش‌های حاضران پاسخ داده می‌شود.

بر اساس این گزارش، پیش نشست «اثبات معاد جسمانی» پنجشنبه 22 اسفند ماه جاری از ساعت 10 تا 12 در  پژوهشگاه جامعة المصطفی(ص) العالمیه با همکاری مجمع عالی حکمت اسلامی به نشانی سه راه سالاریه، مجتمع امین، بلوک 3 طبقه 3 برپا خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار