امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۱:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68146
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، پس از آنکه هیات مدیره خانه سینما برای روشن شدن وضعیت برگزاری مجمع عمومی به سازمان سینمایی رفتند در بازگشت از سازمان ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، پس از آنکه هیات مدیره خانه سینما برای روشن شدن وضعیت برگزاری مجمع عمومی به سازمان سینمایی رفتند در بازگشت از سازمان علیرضا رضاداد آنها را همراهی می‌کرد و حضور او یعنی آنکه جلسه مجمع قطعا برگزار می‌شود و همین آغاز انتظار سه ساعته خبرنگاران برای پایان مجمع بود انتظاری که از یک سال قبل زمان رسمی شروع مجمع آغاز شده بود اما چهار پاسخ تلگرافی همه ان چیزی بود که خبرنگاران نماینده رئیس سازمان سینمایی شنیدند.

براساس این گزارش،رضاداد که پس از پایان مجمع عمومی و ابقاء یکساله هیات مدیره قصد داشت به سرعت از خانه سینما خارج شود در خصوص دلیل عدم حضور محمد حیدری در مجمع عمومی خانه سینما به عنوان نماینده حجت الله ایوبی،گفت: آقای حیدری معذوریتی داشت و من به جای ایشان به عنوان نماینده‌ی نماینده‌ی آقای ایوبی و سازمان سینمایی در مجمع عمومی خانه سینما شرکت کردم.

وی در پاسخ به پرسشی درباره‌ی درز اطلاعات و نامه‌های اداری سازمان سینمایی به رسانه‌ها نیز اظهار کرد:‌ من کاره‌ای نیستم.

مشاور ارشد رئیس سازمان سینمایی همچنین در پاسخ به پرسشی درباره نامه حجت‌الله ایوبی به هیأت مدیره خانه سینما مبنی بر اینکه به صلاح نیست انتخابات هیأت مدیره برگزار شود، گفت: نگفته‌اند به صلاح نیست بعدا اصل نامه‌ را بخوانید و ببینید چه گفته‌اند.

نمایده رئیس سازمان سینمایی در مجمع عمومی 20 اسفند همچنین درباره تفاوت شیوه مدیریت جواد شمقدری و حجت‌الله ایوبی در مواجهه با فشارها برای برگزار نشدن مجمع عمومی خانه سینما و انتخابات آن و اینکه هر دو درخواست لغو مجمع عمومی را داشتند، بیان کرد: همین که می‌بینید!.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار