امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68151
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، آخرین جلسه حلقه شعر آفتابگردان‌ها در سال جاری با عنوان «بفرمایید فروردین» امروز 21 اسفند ماه با حضور شاعران مطرح ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، آخرین جلسه حلقه شعر آفتابگردان‌ها در سال جاری با عنوان «بفرمایید فروردین» امروز 21 اسفند ماه با حضور شاعران مطرح و جوان کشور در محل مؤسسه فرهنگی هنری شهرستان ادب برگزار می‌شود.

در این مراسم شاعران علاوه بر شعرخوانی به بیان خاطرات شاعرانه خود نیز می‌پردازند و اجرای این برنامه مطابق هفته‌های گذشته بر عهده محمدحسین نعمتی دبیر حلقه شعر آفتابگردان‌ها است.

این برنامه با حضور شاعران مطرحی چون علیرضا قزوه، سعید بیابانکی، مصطفی محدثی خراسانی، ناصر فیض، اسماعیل امینی، عبدالرحیم سعیدی راد، رضا اسماعیلی، علی داودی، امید مهدی‌نژاد، علی محمد مودب، محمد مهدی سیار، مبین اردستانی، میلاد عرفان‌پور و ... برگزار می‌شود.

حلقه شعر آفتابگردان‌ها که امسال چهارمین سال تأسیس خود را می‌گذراند چهارشنبه‌های هر هفته در محل شهرستان ادب پذیرای شاعران کشور است. این جلسه توانسته است، به یکی از حلقه‌های شعر مطرح پایتخت و کشور تبدیل شود.

سال گذشته نیز برنامه «بفرمایید فروردین» با حضور شاعران مطرح در کنار شاعران جوان برگزار و با استقبال فراوان حاضران روبرو شد. این برنامه امروز از ساعت 18 در محل مؤسسه شهرستان ادب برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها