امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۹:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68163
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 64
مهدی خداوردیان تهیه کننده مجله علوم انسانی (زاویه) در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ضمن بیان این ...

مهدی خداوردیان تهیه کننده مجله علوم انسانی (زاویه) در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ضمن بیان این مطلب گفت: برنامه زاویه امشب با حضور ابراهیم فیاض، استاد دانشگاه تهران، عادل پیغامی، استاد دانشگاه امام صادق(ع) بیژن عبدالکریمی، منتقد و استاد فلسفه دانشگاه آزاد اسلامی و قاسم پورحسن، استاد دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌شود.

وی درباره برخی از مباحثی که در این برنامه مدنظر قرار خواهد گرفت، توضیح داد: بررسی مواجهه موجود رسانه‌ها از جمله تلویزیون با مباحث فکری، اندیشه‌ای و فرهنگی و تبیین مواجه مطلوب با آن از جمله سرفصل‌های برنامه امشب خواهد بود.

خداوردیان در ادامه یادآور شد: علاوه بر اینها قرار است سخن در باب زاویه و آسیب‌شناسی محتوای آن و مرزهایی که تاکنون بر روی مردم باز کرده و یا خواهد گشود، مهمانانی که دعوت کرده و مرزهایی که باید رعایت کند یا بشکند، رانده خواهد شد.

براساس این گزارش، برنامه‌های قبلی مجله علوم انسانی به مناظرات «چشم انداز تحول علوم انسانی در ایران»، «ما، غرب و مدرنیته»، «بازخوانی ایده وحدت حوزه و دانشگاه» «نسبت میان حقوق و اخلاق»  و ... اختصاص داشت.

به گزارش فارس، برنامه «زاویه» به تهیه‌کنندگی مهدی خداوردیان چهارشنبه‌ها ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما پخش می‌شود .
انتهای پیام/
   
 
   
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها