امروز : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 19
۲۳:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68186
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اولین کرسی تلاوت و اذان مسجد دانشگاه افسری «امام علی(ع)» با حضور ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اولین کرسی تلاوت و اذان مسجد دانشگاه افسری «امام علی(ع)» با حضور «محمد‌حسین سعیدیان» قاری بین‌المللی قرآن کریم، «سید‌علی سرابی» قائم مقام شورای عالی قرآن، امیر «محمد‌رضا فولادی» فرمانده دانشگاه «امام‌علی(ع)» و بیش از 2 هزار نفر از دانشجویان دانشگاه افسری سه‌شنبه 20 اسفند‌ماه 1392 برگزار شد.
  
در این برنامه حجت‌الاسلام سلیمانی رئیس عقیدتی سیاسی دانشگاه «امام‌علی(ع)» به ایراد سخن پرداخت و «محمد‌حسین سعیدیان» قاری بین‌المللی قرآن کریم  آیات 196 تا آخر سوره مبارکه «اعراف» را تلاوت کرد.

این محفل سومین کرسی تلاوت شورای عالی قرآن است که در کنار محافل مجتمع «امام‌خمینی(ره)» و مسجد بلال در روز‌های سه‌شنبه هر هفته برگزار می‌شود.
  
در این برنامه بیش از 2 هزار نفر از دانشجویان دانشگاه افسری «امام‌علی(ع)» حضور داشتند و شاید این برنامه از باشکوه‌ترین محافل قرآنی تهران باشد.
  
این برنامه با همت شورای عالی قرآن و با همکاری دانشگاه «امام‌علی(ع)» سه‌شنبه هر هفته برگزار می‌شود و به صورت چرخشی هر سه‌هفته یک‌بار به صورت زنده و مستقیم از رادیو قرآن پخش می‌شود.
 
تلاوت آیات 196 تا آخر سوره مبارکه «اعراف» توسط «محمد‌حسین سعیدیان»

 
انتهای پیام/ت
برچسب ها:
آخرین اخبار