امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۶:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6821
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۹
تعداد بازدید: 105
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الله بهروز با بیان این مطلب اظهار کرد: در حال حاضر حدود 80 دوربین ثبت تخلفات سرعت در شهر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الله بهروز با بیان این مطلب اظهار کرد: در حال حاضر حدود 80 دوربین ثبت تخلفات سرعت در شهر وجود دارد که حدود 80 دوربین جدید هم تا پایان سال در بزرگراه ها نصب و راه اندازی خواهد شد تا تقریبا تمام بزرگراه ها تحت پوشش این سیستم قرار گیرند.

وی ادامه داد: حرکت با سرعت غیر ایمن در بزرگراه های شهری یکی از عوامل بروز سوانح و تصادفات شدید در شهرهای بزرگ است چنانچه سازمان ملل متحد قطعنامه های زیادی در راستای کاهش تصادفات جاده ای منجر به مرگ که حدود یک میلیون نفر در سال بوده، صادر کرده است.

بهروز تصریح کرد:در ایران نیز عامل اکثر تصادفات سرعت بالا است ، از این رو از سال 86 به طور جدی کار مطالعه و طراحی سیستم خودکار تشخیص و ثبت تخلف سرعت در تهران در دستور کار قرار گرفت و در حال حاضر تعدادی زیادی از بزرگراه های شهر تحت پوشش این سیستم قرار دارند.

وی تاکید کرد: در تلاشیم که تا پایان سال باقی بزرگراه های شهر را نیز به سیستم ثبت تخلفات سرعت مجهز کنیم تا تمام بزرگراه ها تحت نظارت و مدیریت دقیق قرار داشته باشند.

بهروز خاطر نشان کرد: نصب سیستم ثبت تخلفات در بزرگراه های شهر تجربه ای موفق بوده که توانسته به شکل قابل توجهی در کاهش تخلفات سرعت غیر مجاز نقش داشته باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها