امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۳:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68223
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۵۰
تعداد بازدید: 37
میلاد شرفی امروز در گفت‌و گو ‌با خبرنگار فارس در خرم‌آباد اظهار داشت: غربی‌ها به دنبال وارد کردن سناریوی نقض حقوق بشر در مذاکرات هسته‌ای برای گرفتن ...

میلاد شرفی امروز در گفت‌و گو ‌با خبرنگار فارس در خرم‌آباد اظهار داشت: غربی‌ها به دنبال وارد کردن سناریوی نقض حقوق بشر در مذاکرات هسته‌ای برای گرفتن امتیازات هر چه بیشتر با ایران هستند.

وی افزود: سفر هیئت پارلمانی اروپایی و دیدار اشتون با محکومان فتنه 88 در ایران برای گرفتن امتیازات بیشتر در مذاکرات هسته‌ای بوده است.

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور گفت: متاسفانه وزارت امور خارجه با عدم موضع‌گیری مناسب در برابر این رفتار غربی‌های تاکنون هیچ واکنشی نشان نداده که باید به ملت ایران در این زمینه پاسخ دهد.

شرفی تصریح کرد: بان‌کی‌مون طی سخنان اخیر خود از رئیس‌جمهور ایران خواسته که سران فتنه را آزاد کنند.

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور گفت: از مسئولان دولت و وزارت خارجه می‌خواهیم که با موضع‌گیری صریح و در خور شان نظام در مقابل این گستاخی‌های ایستاده، زیرا مردم در این زمینه کوتاه نمی‌آیند.

وی افزود: باید به نصیحت‌های مقام معظم رهبری که در پاسخ نامه رئیس‌جمهوری داده شده و در این مورد شاخص را ایستادگی در برابر زیادی‌خواهی‌ها دشمنان دانسته عمل شود.

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور گفت: ملت ایران منتظر پاسخ وزیر خارجه و مسئولان دولت به این حرکت نقض حقوق بشری هستند.

انتهای پیام/85001/ی20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها