امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۲۲:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6823
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۹
تعداد بازدید: 106
به گزارش خبرنگار فعالیت های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس آیین‌نامه مسابقات بین‌المللی قرآن 17 کشور دنیا که نمایندگان کشورمان ...

به گزارش خبرنگار فعالیت های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس آیین‌نامه مسابقات بین‌المللی قرآن 17 کشور دنیا که نمایندگان کشورمان در آنها سابقه حضور دارند توسط دبیر‌خانه کمیته اعزام و دعوت از قاریان قرآن کریم منتشر شد.

بنا بر این گزارش به دلیل عدم آگاهی نمایندگان کشورمان از آیین‌نامه مسابقات کشور‌های مختلف همواره مشکلاتی برای آنان بوجود می‌آمد، از این رو از امسال آیین‌نامه مسابقات کشور‌های مختلف در دوره‌های آمادگی و ارزیابی حافظان و قاریان شرح داده شد.

علاقه‌مندان می‌توانند آیین‌نامه مسابقات کشور‌های ایران، الجزایر، اندونزی، عربستان، امارات، هند، کویت، لیبی، مالزی، مراکش، مصر، اردن، روسیه، سودان، سوریه، تونس و ترکیه را از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی دبیر‌خانه کمیته اعزام و دعوت از قاریان دریافت کنند.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس؛ دوره‌های آمادگی و ارزیابی قاریان و حافظان اعزامی به مسابقات بین‌المللی کشور‌های مختلف از 21 فروردین‌ماه 1392 با حضور نفرات برتر مسابقات سراسری قرآن کریم در دو مقطع شکوفه‌ها و بزرگسالان به مدت 3 روز در تهران برگزار شد و طی آن برترین‌های مسابقات سراسری سازمان اوقاف و امور خیریه در سال 1391 تحت ارزیابی و آموزش کارشناسان کمیته اعزام و دعوت از قاریان قرآن قرار گرفتند تا با آمادگی مطلوب به مسابقات بین‌المللی اعزام شوند.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها