امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۹:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6824
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۹
تعداد بازدید: 134
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درکراچی، رهبر حزب جماعت اسلامی ساعاتی پیش از کناره گیری حزبش از شرکت در ادامه رای گیری ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درکراچی، رهبر حزب جماعت اسلامی ساعاتی پیش از کناره گیری حزبش از شرکت در ادامه رای گیری انتخابات پارلمانی پاکستان خبر داد.

وی افزود: هیچ علاقه‌ای به رقابت ناجوانمردانه با حزب متحده قومی مومنت ندارد بنابراین کاندیدهای انتخاباتی حزب جماعت اسلامی از رقابت انتخاباتی در کراچی مرکز ایالت خیبر‌پختونخواه و حیدر‌آباد یکی دیگر از شهرهای مهم این ایالت خودداری می‌کنند.

در همین حال، «محمد حسین محنتی» نماینده حزب جماعت اسلامی در کراچی ابراز داشت: حزب متحده قومی مومنت وسایل و اشیای 50 ستاد انتخاباتی حزب جماعت اسلامی را به یغما بردند بنابراین ادامه این رقابت انتخاباتی بی فایده است.

محنتی تصریح کرد: اعضای حزب جماعت اسلامی روز 13 می مصادف با 22 اردیبهشت با برپایی تظاهرات شهر کراچی را به تعطیلی می‌کشانند.

حزب جماعت اسلامی معتقدند احزاب سیاسی کراچی سعی دارند با تقلب در انتخابات به پیروزی برسند بنابراین کمیسیون نظارت بر انتخابات باید در این زمینه پاسخگو باشد.

قرار شده اعضای حزب جماعت اسلامی امروز بعد‌ازظهر در مقابل دفتر کمیسیون نظارت بر انتخابات تحصن کرده نسبت به تقلب در انتخابات اعتراض می‌کنند.

انتخابات پارلمانی پاکستان از صبح امروز در سراسر این کشور آغاز شده است و حزب یا احزاب پیروز در آن مبادرت به تشکیل دولت و کابینه جدید خواهند کرد.

این اولین بار در تاریخ پاکستان است که یک دولت منتخب از طریق برگزاری انتخابات، اداره امور را به دولت منتخب دیگری می‌سپارد که همین امر باعث حساس شدن بیش از پیش این رویداد تاریخی در این کشور شده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار