امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۱:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68248
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۳
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز در دور دوم مسابقات جام قهرمانان باشگاه‌های آسیا، تیم تراکتورسازی در قطر به مصاف تیم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز در دور دوم مسابقات جام قهرمانان باشگاه‌های آسیا، تیم تراکتورسازی در قطر به مصاف تیم لخویا این کشور رفت که تلاش دو تیم پس از 90 دقیقه گلی در برنداشت.

در این بازی هر دو تیم یک بار تیر دروازه یکدیگر را به لرزه درآورده و تیم لخویا یک ضربه پنالتی و تراکتورسازی دو تک به تم با دروازه بان تیم میزبان را از دست داد تا در نهایت دو تیم به تساوی بدون گل و تقسیم امتیازات رضایت دهند.

در دیگر بازی گروه تیم الاتحاد عربستان دو بر یک تیم العین امارات را شکست دهد، با این دو نتیجه تیم تراکتورسازی تبریز با چهار امتیاز صدرنشین گروه شده و تیم العین امارات و الاتحاد عربستان با سه امتیاز و لخویا با یک امتیاز در رده‌های بعدی قرار دارند.

در روز سوم این رقابت‌ها تیم تراکتورسازی تبریز در امارات به مصاف العین می رود و تیم لخویا قطر میزبان الاتحاد عربستان است.

شرایط مشابه تراکتورسازی

تیم تراکتورسازی همانند سال گذشته در دو بازی ابتدایی خود چهار امتیاز کسب کرده است، تراکتورسازی سال گذشته برابر تیم الجزیره امارات به پیروزی دست یافته و برابر تیم الجیش در قطر به تساوی سه بر سه رضایت دادند.

تنها تفاوت در جایگاه تراکتورسازی است که سال گذشته با چهار امتیاز بعد از الشباب عربستان در مکان دوم قرار داشت اما امسال با همین امتیاز صدرنشین است.

دومین امتیاز از قطر

این دومین امتیاز خارج از خانه تراکتورسازی در باشگاه‌های آسیاست، تراکتورسازی سال گذشته نیز با یک امتیاز از قطر بازگشته بود.

همچنین تیم تراکتورسازی به همراه تیم الفتح تنها تیم‌هایی هستند که دروازه آنها در این رقابت‌ها هنوز گشوده نشده است.
انتهای پیام/60001/ی30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها