امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۷:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6825
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۹
تعداد بازدید: 104
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، "حسین محمد پورزرندی" با اشاره به سهم بالای هزینه های جاری در بودجه سال های قبل شهرداری تهران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، "حسین محمد پورزرندی" با اشاره به سهم بالای هزینه های جاری در بودجه سال های قبل شهرداری تهران اظهارداشت: در سال های قبل از 85، بیش از 50 درصد از بودجه یکهزار میلیارد تومانی شهرداری مربوط به بخش هزینه ها تعلق داشت.
وی تاکید کرد: برای بودجه سال 92 با بیش از 10 هزار میلیارد تومان، تنها 1100 میلیارد تومان بودجه جاری در نظر گرفته شده که کمتر از 11 درصد می شود  که نشان از سهم بالای هزینه های عمرانی در بودجه شهرداری دارد.
معاون مالی و اداری شهرداری تهران خاطرنشان کرد: شهرداری اهتمامی ویژه به کاهش هزینه های جاری و جلوگیری از هزینه های غیر ضرور در شهر داشته که بررسی عملکرد بودجه این سازمان در سال های اخیر نیز بیانگر روند کاهشی هزینه های جاری در شهر بوده است.
به گفته پورزرندی، کاهش هزینه های جاری در شهرداری تهران در شرایطی رخ می دهد که افزایش سطح عمومی قیمت ها در سال های اخیر، انتظار افزایش هزینه های جاری در شهرداری را ایجاد کرده اما با مدیریت منابع مالی شهر، هزینه های جاری سهم کمی در بودجه شهرداری دارد.
وی همچنین با اشاره به اینکه مدیریت هزینه باید در آمار و ارقام خود را نشان دهد، هزینه نگهداشت شهر تهران در بودجه سال 92 را بالغ بر 1700 میلیارد تومان دانست که کمتر از 17 درصد در کل بودجه است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار