امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۲:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6826
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۹
تعداد بازدید: 195
علی احمدی، وزیر سابق آموزش و پرورش با حضور در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس ...

علی احمدی، وزیر سابق آموزش و پرورش با حضور در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره نمایشگاه، بیان داشت: نمایشگاه همچون سال‌های گذشته پر مخاطب و شلوغ بود یعنی طبق مشاهدات بنده عمده مراجعه‌کنندگان اصلی نمایشگاه، جوانان بودند.

وی با ابراز خرسندی از برپایی این پدیده فرهنگی به صورت مستمر در کشور، اضافه کرد: با وجود اینکه قیمت کتاب نسبت به گذشته خیلی تفاوت کرده است ولی مشتاقان مطالعه و فعالیت‌های فکری باز هم در صحنه حضور داشته و به خرید کتاب توجه دارند و برای روح خودشان کتاب تهیه می‌کنند.

این کاندیدای ریاست جمهوری در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آخرین کتابی که خوانده‌اید در چه حوزه‌ای بوده و چه نام داشته است، بیان کرد: معمولاً کتاب‌های علمی را مورد مطالعه قرار می‌دهم و خودم دست‌اندرکار تالیف کتب هستم آخرین کتابی که در دست تالیف و چاپ دارم کتاب ارزیابی و عملکر با نگاه راهبردی است با عنوان «نگرش جامعه بر کارت امتیازی متوازن» منتشر خواهد شد.

وی ادامه داد: در حوزه سبک زندگی هم دست‌اندرکار هستم و برنامه‌های سبک زندگی را در دبیرخانه شورای عالی فرهنگی بنا به درخواست مقام معظم رهبری طراحی می‌کنیم به گونه‌ای که کمیسیون سبک زندگی را در این شورا تشکیل داده‌ایم که مسئولیت کمیسیون به عهده بنده است.

علی احمدی با بیان اینکه قبل از کتاب فوق نیز، پیش طرحی را برای الگوی اسلامی ـ ایرانی پیشرفت طراحی کردیم که در سال 91 منتشر شد، افزود: چند روز پیش به دلیل مصاحبه‌ با یکی از رسانه‌های کشور در راستای سبک زندگی امام خمینی (ره) مجموعه خاطراتی در ارتباط با حیات و سبک زندگی ایشان تورق و مطالعه کردم.

وی در پایان گفت: کتاب «ازدواج» نوشته نوشته «مجید زمان‌پور» از انتشارات «الوان» آخرین کتاب‌هایی است که طی چند روز گذشته مورد مطالعه قرار داده‌ام.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها