امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۰:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68265
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۴۴
تعداد بازدید: 155
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه با اعلام این مطلب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه با اعلام این مطلب افزود: باشگاه رئال مادرید در نامه‌ای آمادگی خود برای برنامه‌ریزی بر سر انجام یک بازی دوستانه بین تیم‌های فوتبال دو باشگاه را اعلام کرد.
در این نامه آقای پرز موافقت اولیه برای برگزاری چنین دیداری را اعلام کردند و اشاره داشتند که در حال بررسی هستند تا این بازی در برنامه باشگاه رئال مادرید قرار بگیرد. همچنین اشاره شده بود که بازیکنان رئال در ترکیب تیم‌های ملی در جام جهانی برزیل حضور دارند و به این ترتیب تا مراحل پایانی این رقابت‌ها حضور خواهند داشت.
باشگاه رئال مادرید پس از آن دوره تعطیلی و استراحت دارد و از این رو در حال بررسی هستند که با توجه به تاریخ شروع لیگ اسپانیا زمانی را برای این دیدار مشخص کنند. بر این اساس آقای علی پروین مدیرعامل باشگاه امروز با ارسال نامه‌ای خطاب به آقای پرز ضمن تشکر از نامه ایشان مبنی بر آغاز مذاکرات آمادگی مجموعه پرسپولیس برای اعزام هیئت مذاکره کننده به مادرید یا پذیرایی از هیئت باشگاه پرافتخار رئال مادرید در تهران را اعلام کردند و در این ارتباط خواهان مشخص شدن زمان و مکان انجام مذاکرات شدند.
در این نامه آقای پروین همچنین به این موضوع اشاره داشتند پرسپولیس پرطرفدارترین تیم فوتبال ایران در قاره آسیا است.
منتقمی در پایان خاطرنشان کرد: با ارسال این نامه منتظر نامه باشگاه رئال مادرید خواهیم ماند تا زمان و مکان انجام مذاکرات را مشخص کنند.
انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها