امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۵:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68267
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۴۴
تعداد بازدید: 106
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بسیج ورزشکاران، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بسیج ورزشکاران، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم تجلیل از مدال‌آوران مسابقات جهانی کشتی نیروهای مسلح (سیزم)

که در منزل قهرمان کشتی و طلبه شهید "غلامرضا جانفزا" برگزار شد، گفت: شهدا در همه عرصه‌ها الگو هستند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه شهدا هم الگو هستند و هم حجتی برای همه خاطرنشان کرد: امروز برخی تلاش می‌کنند تا بگویند ما نمی‌توانیم و برای حل مشکلات کشور باید به ابرقدرت‌ها در جهان متوسل شویم ولی فقط همین یک شهید از میان 220 هزار شهید حجتی برای ایستادگی است.

وی استمرار ولایت در وجود ملت را حاصل درس آموزی از ایستادگی خانواده شهدا دانسته و تصریح کرد: مادران شهدا سه حماسه آفریدند یکی تربیت این شهدا، دیگری استقبال از شهادت فرزندشان و سوم اینکه پس از گذشت ده ها سال از راه شهدا و ولایت عقب نشینی نکرده و زینب وار حماسه شهدا را بازگو نمودند.

سردار نقدی ایثارگری شهدا و ایستادگی خانواده شهدا را سبب سنگین تر شدن تکلیف امروز دانست و افزود: قهرمانان و مدال آوران ورزشی با سجده شکر در میدان قهرمانی و یا در دست گرفتن قرآن و پرچم کشور و تمثال رهبری بر روی سکوی قهرمانی و همچنین تقدیم مدال به رهبری، ملت و خانواده شهدا و ... نیز در راه ارزش‌ها گام برمی‌دارند.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج بر تاسی به فرهنگ شهدا و ایستادگی و مقاومت برای پیشرفت کشور تاکید نموده و بیان کرد: قهرمانی در هر عرصه نشان از پشتوانه ای قوی دارد و درخشش‌های مادی زمانی ارزشمند می شود که از لحاظ معنوی نیز تقویت شود و از غرور و تکبر در قهرمانی و شهرت دوری گردد.

سردار نقدی در ادامه خاطرنشان کرد: ورزشکاری که به میزان موفقیت و بالاتر رفتن، توسل و توکل بیشتری از خود نشان می دهد، ماندگار خواهد شد و آنکه به قهرمانی و شهرت مغرور می شود، از یادها خواهد رفت.

سردار نقدی درباره ویژگی های شهید جانفزا اظهار داشت: این شهید، جوانی است که در علم، اخلاق، تقوا و ورزش سرآمد بوده و با همه این امتیازات، جان خود را در راه خدا تقدیم کرده است حال آنکه اگر کسی در یکی از این موارد برتر شود، به سختی این گونه تواضع خواهد داشت.

وی به حضور همه قدرت های جهان در جنگ تحمیلی علیه ایران اسلامی اشاره و تصریح کرد: بی‌شک مانند این شهید که همه این ویژگی‌ها را با هم داشته باشد در دنیا پیدا نخواهد شد.
انتهای پیام/ن

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها