امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۰:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68273
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۴۴
تعداد بازدید: 170
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ستاد نماز جمعه تهران در واکنش به اظهارات با‌ن‌کی‌مون و رفتار غیر دیپلماتیک کاترین اشتون ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ستاد نماز جمعه تهران در واکنش به اظهارات با‌ن‌کی‌مون و رفتار غیر دیپلماتیک کاترین اشتون بیانیه‌ای صادر کرد که متن آن در ذیل می‌آید:

جمهوری اسلامی ایران باشفاف‌ترین قانون اساسی در جهان، تکلیف تمام قوا از بالاترین جایگاه اجرایی در کشور تا پایین‌ترین فرد را به وضوح مشخص کرده است و وزارت امور خارجه نیز از این قاعده مستثنی نبوده و نیست.

سفر کاترین اشتون، مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا که به اصطلاح پیام صلح و دوستی را در پی داشت عملا خلاف آن ثابت شد و مباحثی خارج از چارچوب مقررات بین‌المللی و دیپلماتیک مطرح گردید که باعث رسوایی خانم اشتون گردید که در مقامی در چنین سطح بالای اجرایی چطور دزدانه که دون شأن اروپایی است با تعدادی از فتنه‌گران به بهانه روز جهانی زن دیدار کرد.

بالاتر از آن افتضاح و تنها 3 روز پس از دیدار اشتون با فتنه‌گران، بان‌کی‌مون، دبیر کل سازمان ملل نیز در گزارشی واهی ضمن نقض حقوق بشر در ایران، خواستار اقدام فوری برای آزادی سران فتنه شد و رئیس جمهور کشورمان را متهم کرد به وعده‌های انتخاباتی خود عمل نکرده است! پازل عهدشکنی غرب با حرکت زشت اشتون آغاز و اظهارات گستاخانه بان‌کی‌مون آن را تکمیل نمود.

معیارهای دوگانه غرب با مدیریت پشت پرده آمریکا در خصوص حقوق بشر و عدم پایبندی به تعهدات که از یک نهاد رسمی جهانی اعلام گردید، دقیقا گواه عدم استقلال نهادهای بین‌المللی است که ایران اسلامی به عنوان مستقل‌ترین کشور همیشه به اینگونه زبان‌درازی‌ها اعتراض داشته و عنوان می‌کند جمهوری اسلامی فقط و فقط تعهد نسبت به مردم ولایتمدار ایران اسلامی دارد و هیچ تعهدی به مجامع جهانی ندارد و اگر مدعیان دروغین حقوق بشر، نقض حقوق بشر را در ایران و سوریه و اوکراین پیگیری می‌کنند، این مساله را در آمریکا، عربستان و بحرین هم حتما دنبال کنند.

نقشی را که کاترین اشتون و بان‌کی‌مون با هماهنگی کامل علیه مسائل داخلی جمهوری اسلامی بازی کردند به حدی مشمئزکننده بود که عدم لیاقت هر دو نفر را ثابت کرد.

نماینده ایران در سازمان ملل موظف است که از طریق مجاری حقوقی و بین‌المللی این دخالت‌ها آشکار را پیگیری نماید و وزارت خارجه نیز موظف است به اظهارات سخیف بان‌کی‌مون پاسخ دندان شکن بدهد و حتی دولت پیگیری نماید که خانم اشتون با چه مجوزی و مطابق کدام بند و یا تحت کدام عرف دیپلماتیک چنین ملاقاتی را انجام ترتیب داده است؟

دیدار مساله‌دار اشتون و اظهارات نابجای بان‌کی‌مون نوعی دهن‌کجی به استقلال نظام است و می‌بایست قوه قضائیه با عاملین و مرتبطین داخلی این مفسده برخورد نماید.

من بعد از این هر فرد یا سازمانی چه داخلی و چه بین‌المللی چنین گستاخی را نسبت به ملت سترگ ایران اسلامی روا دارد، همانند مجرمان داخلی با آنها برخورد خواهد شد و قوه قضائیه و وزارت اطلاعات قضیه را به مثابه مساله‌ای مهم در حد و درجه امنیت کشور پیگیری خواهند کرد و جمهوری اسلامی ایران حق مقابل به مثل را برای خود محفوظ می‌داند.

ستاد نماز جمعه تهران همراه و همصدای مردم عزتمند ایران اسلامی اشد مجازات عاملین و دست‌اندرکاران این توطئه‌ها را از دستگاه قضا خواستار است و تا حصول نتیجه پیگیری نیز خواهد کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها