امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۰:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68291
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 77
اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به بیانیه مداخله‌جویانه دبیرکل سازمان ملل در مورد کشورمان گفت: دبیرکل سازمان ملل تنها یک نام را یدک می‌کشد و در اصل کاره‌ای نیست و از خود اختیاری ندارد و مطالبی را که می‌گوید به وی دیکته می‌شود.

وی افزود: اگر دبیرکل سازمان ملل بخواهد به وظیفه خود عمل کند باید در مقابل جنگ‌هایی که توسط اعضای دائم شورای امنیت در سراسر جهان به راه افتاده می‌ایستاد اما می‌بینیم که چنین اختیاری ندارد و در واقع چنین اجازه‌ای را به آن نمی‌دهند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: حرفهای (بان‌کی‌مون) ارزش آنچنانی ندارد و با این گونه اظهارات خود را سبک می‌کند و حرف‌های وی خریداری ندارد.

کوثری خاطرنشان کرد: مسئولان دیپلماسی ما باید تذکرات لازم را به دبیرکل سازمان ملل به دلیل بیانیه اخیر وی بدهند تا از این پس شاهد این گونه اظهار نظرها از سوی بان‌کی‌مون نباشیم.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار