امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۲۱:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68319
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 68
سید محمدحسین میرمحمدی نماینده مردم گلپایگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: ...

سید محمدحسین میرمحمدی نماینده مردم گلپایگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: مرکز تحقیقات کشاورزی تا یکی، دو ماه آینده بخشهای آلاینده، مرکز پرورش ماهی و مرکز پرورش اسب خود را از منطقه خجیر منتقل می‌کند.

وی افزود: در دو مرحله و در ماه‌های دی و بهمن تصرفاتی در زمینهای این منطقه صورت گرفته و 34 واحد ساختمانی در مسیر رودخانه جاجرود تخریب شده است.

رئیس کمیته مبارزه با زمین‌خواری مجلس اظهار داشت: کار کارشناسی برای تعداد متصرفین فاقد سند در منطقه خجیر و براورد هزینه انتقال آنها توسط استانداری تهران انجام و در جلسه خرداد ماه کمیته مبارزه با زمین‌خواری پیشرفت کار در این ارتباط مورد بررسی قرار می‌گیرد.

میرمحمدی خاطرنشان کرد: در ارتباط با رودخانه‌های سه استان شمالی کشور و بحث عوامل آلاینده در جلسه کمیته زمین‌خواری در این باره مقرر شد تا گزارشات در خصوص اقدامات صورت گرفته در این حوزه با محوریت اداره بازرسی سه استان آماده و به جلسه خردادماه کمیته ارائه شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها