امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۰:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6832
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۹
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، کتاب «دموکراسی یا دموقراضه»، داستانی از سیدمهدی شجاعی است که موضوعی سیاسی دارد و درباره کشوری خیالی به نام ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، کتاب «دموکراسی یا دموقراضه»، داستانی از سیدمهدی شجاعی است که موضوعی سیاسی دارد و درباره کشوری خیالی به نام غربستان است و حکایت پادشاهی با نام «ممول» که 25 پسر دارد. این کتاب مدتی توسط انتشارات کتاب نیستان توزیع و منتشر شد اما پس از چندی به  صلاح دید نویسنده کتاب، انتشار و عرضه این کتاب متوقف شد.

البته انتشار این کتاب در سال 1388 و پس از آن توزیع نشدن این کتاب جنجال‌ها و حاشیه سازی‌هایی را به همراه داشت که انتشارات نیستان در همان سال با انتشار اطلاعیه‌ای مبنی بر اینکه این کتاب در سال 1386 نوشته شده و در درسال 1387 مجوز گرفته است و توقیف و جمع آوری این کتاب مطرح نبوده است و عدم توزیع آن تنها به صلاحدید نویسنده کتاب بوده است، به شایعه‌ها پایان داد.

این کتاب پس از 5سال از چهارشنبه هفته گذشته با قیمت جدید در انتشارات کتاب نیستان در نمایشگاه کتاب عرضه شد که با استقبال مخاطبان هم روبرو شده است.

گفتنی است کتاب‌های عرضه شده در نمایشگاه کتاب، چاپ جدید نیستند و در شناسنامه کتاب‌ها، تاریخ و نوبت چاپ سال 1388 درج شده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها