امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۵:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68336
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 58
تبارک سبحانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اینکه در سال جاری تعامل و همکاری خوبی بین مجموعه امداد استان تهران و بانک‌های عامل وجود ...

تبارک سبحانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اینکه در سال جاری تعامل و همکاری خوبی بین مجموعه امداد استان تهران و بانک‌های عامل وجود داشت، اظهارداشت: بخش قابل توجهی از تسهیلات بانکی امسال در اختیار مددجویان کمیته امداد قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ایجاد اشتغال‌های خرد و خانگی یکی از سیاستهای اصلی کمیته امداد بوده که در این بخش گام‌های خوبی برداشته شده است.

سبحانی به موضوع مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان تهران اشاره کرد و گفت: یکی از استان‌هایی که توانسته است کمک‌های خوبی را برای نیازمندان و مددجویان جمع آوری کند، استان تهران است بطوریکه بخشی از کمک های جمع آوری شده از طریق استان تهران در اختیار استان‌های محروم قرار گرفته است.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران خاطرنشان کرد: در سال آینده بنا داریم سطح تسهیلات خود را به مددجویان و بخصوص زنان سرپرست خانوار افزایش دهیم و این در حالی است که تعداد وام‌های اشتغال به زنان سرپرست خانوار افزایش خواهد یافت.

وی در خصوص میزان وام‌های اشتغال گفت: مبلغ وام متفاوت بوده و از 5 تا 15 میلیون بوده بطوریکه این رقم بین 5 تا 15 میلیون تومان است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها