امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۰:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68347
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 122
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، در این مراسم که ظهر امروز برگزار شد شریفی معاون سابق آموزش و نوآوری مدیریت آموزش و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، در این مراسم که ظهر امروز برگزار شد شریفی معاون سابق آموزش و نوآوری مدیریت آموزش و پرورش شهرستان نمین با حضور علیرضا گلشن، معاون تربیت بدنی اداره کل به عنوان سرپرست مدیریت آموزش و پرورش شهرستان نمین معرفی شد.

در این مراسم معاون آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: آموزش و پرورش امروز به مدیران خلاق و توانمند در هدایت و حرکت رو به جلوی نسل آینده نیاز دارد که بهتر است از این ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها استفاده شود.

علیرضا گلشن ادامه داد: دستگاه تعلیم و تربیت به عنوان یک نظام موثر در جمهوری اسلامی ایران امروز به شیوه‌های بسیار کارآمد در حوزه‌های مدیریتی مجهز شده و باید از این منابع ارزشمند استفاده کرد.

در این مراسم فرهاد قاسم‌زاده، مدیر سابق آموزش و پرورش نمین با قدردانی از تلاش کارکنان و دانش‌آموزان و دبیران و اولیاء در طول تصدی مدیریت شهرستان، برای فرهاد شریفی سرپرست جدید مدیریت آموزش و پرورش شهرستان نمین، آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه شریفی خدمت در کسوت مدیریت منطقه را توفیق الهی دانسته و از کارکنان خواستند تا همانند قبل با توان مضاعف در پیشبرد اهداف آموزشی و پرورشی شهرستان کوشا باشند.

گلشن معاون تربیت بدنی اداره کل از زحمات فرهاد قاسم‌زاده در طول تصدی مدیریت نمین تقدیر کرد و برای فرهاد شریفی در پست جدید سرپرستی، آرزوی موفقیت کرد.

کارکنان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان نمین نیز با اهدای لوح سپاس و هدیه‌ای از زحمات قاسم‌زاده تجلیل کرد.
انتهای پیام/62001/ر20/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها