امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 17
۰۳:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68348
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل رویا محمدحسینی در جلسه ستاد اجرایی جشنواره فیلم رشد در اردبیل اظهار داشت: ما امروز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل رویا محمدحسینی در جلسه ستاد اجرایی جشنواره فیلم رشد در اردبیل اظهار داشت: ما امروز به توانمندی‌های مناسب در بهره‌گیری از ظرفیت فیلم هنر و سینما در حوزه تعلیم و تربیت دست پیدا کردیم و بهتر است معلمان از این ظرفیت‌ها بهره‌برداری کنند.

وی تصریح کرد: 80 درصد یادگیری دانش‌آموزان از طریق دیداری، 13 درصد از طریق شنیداری و بقیه از طریق سایر حواس انجام می گیرد و یکی از اهداف بزرگ و اصلی جشنواره فیلم رشد تحت پوشش قرار دادن دانش‌آموزان سراسر کشور و جذب مخاطب بیشتر برای یادگیری بهتر و آموزش آنان است.

محمدحسینی با اشاره به این که در سند تحول بنیادین علاوه بر آموزش کلاسیک به استفاده از بسته های آموزشی نیز تأکید شده است افزود: یادگیری در آموزش و پرورش به دو شیوه رسمی و غیررسمی انجام می گیرد و دانش آموزان بیشتر رفتارهای تربیتی از طریق یادگیری غیررسمی که به صورت مجازی و از طریق فیلم پخش می شود را زودتر یاد می گیرند.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان ضمن تشکر و قدردانی از همکاری دستگاه‌های فرهنگی استان افزود: 90 فیلم رشد منتخب از 23 تا 26 فروردین ماه 93 در 13 سالن ثابت با ظرفیت روزانه یک هزار و 600 نفر در نواحی و مناطق به نمایش گذاشته می‌شود و پیش‌بینی می‌شود که بیش از 45 هزار دانش‌آموز، معلم و خانواده‌های آنان از فیلم‌‌های رشد بازدید می‌کنند.
انتهای پیام/62004/ی30/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها